Obchodný manažér pre regióny Nitra, Nové Zámky, Levice

Zberné suroviny Žilina a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka mzdy do 500 Eur/mesačne + odmeny za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte možnosť uplatnenia svojich obchodných zručností v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou?

Ste človek, ktorý si vie vyhrnúť rukávy a dotiahnuť veci do úspešného konca?

Ak ste tým, kto sa nebojí nových výziev a rád by sa stal súčasťou dynamického obchodného tímu, je to príležitosť práve pre Vás?

Čo od Vás očakávame?

Akvizíciu nových zákazníkov a získanie kontraktov v oblasti nákupu druhotných surovín v regióne Nitra, Nové Zámky a Levice.
Udržiavanie vzťahov s tými existujúcimi profesionálnym prístupom a starostlivosťou.
Úzku spoluprácu s vedúcimi prevádzok, ktoré budú zabezpečovať realizáciu Vami dohodnutých kontraktov.
Komplexné riešenie obchodných prípadov od návštevy klienta, tvorby cenových ponúk, kalkulácií po riešenie dodacích podmienok a prípadných reklamácií.
Zameranie na výsledný efekt a ziskovosť dohodnutých obchodov.
Výborné komunikačné zručnosti a príjemné profesionálne vystupovanie.

S čím môžete rátať?

Pridáte sa do tímu skúsených obchodníkov, ktorí Vás kvalifikovane zasvätia do špecifík obchodu s druhotnými surovinami.
Budete mať podporu vedenia spoločnosti a všetky prostriedky, ktoré budete potrebovať na dosiahnutie Vašich cieľov.
Budete pôsobiť na území, ktoré bolo dlhší čas bez systematickej starostlivosti obchodného manažéra. Môže to byť príležitosť ukázať, čo vo Vás je.
Viacstupňový systém odmeňovania je nastavený tak, aby bol Váš výkon zodpovedajúco odmenený.
Dostanete priestor na sebarealizáciu pod záštitou spoločnosti, ktorá je dlhoročným hráčom na trhu.

Služobný automobil (možnosť aj na súkromné účely), mobilný telefón a notebook.

Na základe zaslaných profesijných životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Fodreková
E-mail: poslať životopis
ID: 3864529  Dátum zverejnenia: 6.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac