Obchodný manažér

Zberné suroviny Žilina a.s.

Miesto práce
Oravická 387, Trstená
Termín nástupu
09.09.2018
Základná brutto mzda 1 000,00 EUR + osobné ohodnotenie + variabilná prémiová zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie dodávateľov druhotných surovín, vedenie osobných rokovaní s dodávateľmi, riešenie dodacích podmienok, frekvencie odberov, technického a personálneho zabezpečenia nákupu. Riadenie a usmerňovanie prevádzkového režimu závodu Trstená a príslušných miestnych výkupní. Kontrola kvality vykúpených surovín, zabezpečovanie ich zhodnocovania triedením a úpravou, výstupná kontrola spracovaných surovín pripravených k expedícií.

Perspektívne zamestnanie, možnosť kariérneho postupu, osobné vzdelávanie, služobné motorové vozidlo aj na súkromné účely, mobilný telefón, notebook.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Komunikačné, organizačné a obchodné zručnosti.
Bezúhonnosť.

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Fodreková
E-mail: poslať životopis
ID: 3467397  Dátum zverejnenia: 10.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná brutto mzda 1 000,00 EUR + osobné ohodnotenie + variabilná prémiová zložka mzdy.