Obchodný manažér pre región západného Slovenska

Zberné suroviny Žilina a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.7.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových dodávateľov druhotných surovín, vedenie obchodných stretnutí, tvorba cenových ponúk a cenových kalkulácií, riešenie dodacích a platobných podmienok, reklamácií, znalosť regiónu, systematický prieskum a monitorovanie trhu, starostlivosť o existujúcich dodávateľov druhotných surovín.
Spolupráca pri riešení technického a personálneho zabezpečenia nákupu.
Reportovanie pre vedenie spoločnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda (pri nástupe) 1000.00 EUR + osobné ohodnotenie + motivačné odmeny v závislosti na výkonoch

Perspektívne zamestnanie, viacstupňový motivačný odmeňovací systém v závislosti na výkonoch, služobný automobil (možnosť aj na súkromné účely), mobilný telefón a notebook.

Na základe zaslaných profesijných životopisov budeme kontaktovať na osobný pohovor len vybratých uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Komunikačné a obchodné zručnosti, profesionálne vystupovanie, bezúhonnosť, spoľahlivosť, proaktívny prístup. Prax v oblasti obchodnej činnosti min. 2 roky.

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kragujevská 3
010 01 Žilina
ID: 3378481   Dátum zverejnenia: 31.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda (pri nástupe) 1000.00 EUR + osobné ohodnotenie + motivačné odmeny v závislosti na výkonoch