Senior účtovník/účtovníčka

Zberné suroviny Žilina a.s.

Miesto práce
Kragujevská 3, okres Žilina
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1.000 € +

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie a spracovanie účtovných závierok v účtovnom programe Magma
Optimalizácia a nastavenie účtovných postupov v spoločnosti - aktívna spolupráca pri nastavovaní procesov v spoločnosti (vytváranie interných štandardov, dohľad nad ich dodržiavaním)
Efektívne vedenie a metodické usmernenie menšieho tímu účtovníkov a dohľad nad účtovaním dcérskych závodov
Znalosť podvojného účtovníctva
Spracovanie mesačnej a ročnej uzávierky s komplet výkazníctvom
Znalosť zákonov súvzťažných s podvojným účtovníctvom (daňové, účtovné)
Spracovanie došlých a odberateľských faktúr
Účtovanie bežného účtu, pokladne, interných dokladov (leasingy, aktívne/pasívne zmluvy, nájmy)
Ovládanie skladového hospodárstva (účtovanie, príjem, výdaj)
Aktivácia zásob v skladovom hospodárstve
Kontrola mzdového účtovníctva
Komunikácia s relevantnými inštitúciami a daňovými poradcami (auditori)
Pravidelný reporting
Kompletné spracovanie výkazov

13. a 14. plat podľa ekonomických výsledkov
Osobné ohodnotenie
Stravné lístky
Telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémia, ekonomika

Vodičský preukaz

B

Relevantná skúsenosť na pozícii Hlavného účtovníka s presahom na dane
Skúsenosť s riadením menšieho tímu
Samostatnosť a organizovanosť
Profesionálna komunikácia a vystupovanie

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3270727  Dátum zverejnenia: 14.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.000 € +