Reagujte bez životopisu

Kvetinárka/kvetinár - Flóristka/Flórista

Zayn Service s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.6.2023
1 250 - 1 500 EUR/mesiacMotivačné ohodnotenie, Vianočné prémie, 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viazanie kytíc, vencov, aranžmánov
Predaj kvetov, kytíc a doplnkového tovaru
Obsluha zákazníkov
Práca s registračnou pokladnicou a hotovosťou
Starostlivosť o predajné priestory
Poskytovanie poradenstva ohľadom starostlivosti o interiérové a exteriérové rastliny
Výzdoba svadieb, machové obrazy & steny
Donášková služba kvetov v rámci Košíc
Veľkoobchodný predaj kvetov

Výhodné platobné podmienky
Rodinná atmosféra
Dlhodobá práca
Vysoké motivačné ohodnotia
Školenia

Prosíme o zaslanie životopisu + fotografiu / poprípade fotografie z aranžérskych prác.
Nepožadujeme prax, zaučíme :)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Aranžér, kvetinár, dizajnér, predavač

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatne pracujúci pracovník s milým vystupovaním, dobrými komunikačnými schopnosťami a s pozitívnym vzťahom ku zákazníkom v oblasti maloobchodného predaja, kreatívnosť, maximálne nasadenie. Cítenie pre prácu s kvetmi.

PORTFÓLIO FIRMY
Zayn Flóra- veľkoobchod s kvetmi
Kvetinárstva Kvety Deluxe

Spoločnosť Zayn Flóra sme členom skupiny Kvety Deluxe.
Sme mladá rozvíjajúca firma, ktorá vznikla v roku 2019. Prioritným zameraním spoločnosti Zayn Flóra & Kvety Deluxe je prevádzkovanie sieti kvetinárstiev v metropole Košíc a v Bratislave. Realizovanie výsadieb a údržby interiérovej a exteriérovej zelene. Vznikli sme so zámerom poskytnúť našim zákazníkom profesionálne služby v odvetí kvetov a rastlín. V roku 2022 naša firma vstúpila na burzu v Holandsku pre široký výber kvetov a rastlín, ktoré ponúkame pri realizáciách výsadieb interiérovej a exteriérovej zelene. Našich dodávateľov kvetov a sortimentu v našej ponuke si starostlivo vyberáme podľa našich najvyšších firemných kritérií. Na náš sortiment kvetov, rastlín sa zaručujeme v najvyššej kvalite. Naša spoločnosť ponúka profesionalitu a kvalitu pri realizácií machových stien.
Sme súčasťou medzinárodnej značky Moss certified quality.
Naše referencie sú zárukou spokojnosti pre zákazníka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4589954  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac