Можливість для людей з України

Záhradník

Závodisko, š.p.

Miesto práce
Starohájska 29, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.09.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-starostlivosť o trávnaté plochy, záhony, kríky, stromy
-zavlažovanie trávnatej plochy, zavlažovanie záhonov
-kosenie (traktor, kosačka, krovinorez) a ošetrovanie trávnika
-opravovanie záhradného náradia
-iné práce súvisiace so správou areálu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

A, B, C, T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Organizovanie dostihových dní a riadenie testovania výkonnostného potenciálu dostihových koní.
- Plnenie funkcie Dostihovej autority v Slovenskej republike a v súvislosti s touto funkciou zastupovanie Slovenskej republiky v medzinárodnom styku pod názvom "Turf Direktorium Bratislava".
- Vydávanie, novelizovanie a doplňovanie Dostihového poriadku pre cvalové a klusácke dostihy po schválení Ministerstvom pôdohospodárstva SR.
- Vykonávanie stávkovej činnosti súvisiacej s dostihovou prevádzkou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4394256  Dátum zverejnenia: 2.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac