Manažér logistiky

Zásielkovňa s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiacod 2500€+v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu Zásielkovne, na oddelenie logistiky, hľadáme skúseného Manažéra logistiky.

Človeka s vysokou odbornosťou, preukázateľnými výsledkami, otvorenou mysľou hľadajúceho nové výzvy, ktorý nám pomôže s rozvojom špičkovej logistiky.

Tvojou úlohou v Zásielkovni bude:

- Zodpovednosť za vedenie a rozvoj  oddelenia logistiky, transportu a kvality

 - Zodpovednosť za vedenie a kontrolu členov tímu manažérov pridelených oddelení (transport, kvalita, logistika), organizovanie ich práce, zabezpečenie primeranej spätnej väzby členom tímu, nastavenie vhodného rozvojového a kariérneho plánu, sledovanie a vyhodnocovanie výkonnosti zamestnancov  vo svojom tíme

 - Zodpovednosť za kvalitu poskytovaných služieb

 - Riadenie každodenných činností  vrámci logistiky

 - Identifikácia a plánovanie personálnych potrieb

 - Kontrola priebežných výsledkov výkonnosti a prijímanie nápravných opatrení

 - Zodpovednosť za kontrolu nákladov a reporting

- Zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov, BOZP, OOPP, OPP na všetkých depách, komunikácia s bezpečnostno technicou službou

 - Zodpovednosť za fungovanie chodu dép podľa všetkých potrebných noriem a platnej slovenskej legislatívy

 - Tvorba reportov a štatistík, účasť na poradách, analýza výsledkov oddelenia

 - Zodpovednosť za vytvorenie a dodriažiavanie čerpania budgetu oddelenia

  • Auto aj na súkromné účely
  • Podieľanie sa na smerovaní spoločnosti a strategických rozhodnutiach
  • 100% preplácanie stravných lístkov
  • Multi-Sport karta
  • Zamestnanecká zľava pri kúpe vozidiel značky Škoda
  • Zamestnanecká zľava u našich partnerov (eshopy)
  • Služba #MedziNami - odosielanie zásielok zdarma
  • Teambuildingy
  • Ovocné dni
  • Finančný bonus v prípade významnej životnej udalosti (narodenie dieťaťa, svadba atď

Vzhľadom na množstvo žiadostí budeme kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

4

- prax na rovnakej alebo podobnej pozícii

-skúsenosti so zavádzaním kontrolných, optimalizačných a iných procesov v oblasti logistiky

- skúsenosti s people management-om

Zásielkovňa je inovatívna technologicko-logistická platforma, založená v roku 2010, ktorá prevádzkuje jednu z najväčších sietí výdajných miest v strednej Európe. Preto aj na Slovensku predstavuje rýchlosť, jednoduchosť a najmä dostupnosť v počte viac ako 1 100 výdajných miest.
Svoje pôsobenie má Zásielkovňa hneď v niekoľkých krajinách, a preto patrí pod skupinu Packeta Group, ktorá zastrešuje jej medzinárodné pôsobenie. Zásielkovňa zabezpečuje nízkonákladový a efektívny spôsob doručenia zásielok viac ako 28 000 e-shopom na výdajné miesta a adresu príjemcu cez jedno technologické riešenie = 1 API. Vďaka tomuto riešeniu dokáže e-shop odosielať do 33 krajín, vrátane USA, Ruska, Švajčiarska a Ukrajiny.

Dostupnosť je podporovaná aj vďaka inovatívnej mobilnej aplikácii Zásielkovňa a jej službe Medzi Nami, prostredníctvom ktorej si môžu posielať zásielky aj fyzické osoby. Zákazník má v aplikácii heslo vždy poruke a dokáže si tak prehľadne sledovať stav zásielky alebo vrátiť sa do histórie zásielok.

Zásielkovňa ponúka ľuďom slobodu. Je na zákazníkovi, kedy a kde si svoju zásielku prevezme alebo odošle. Aj vďaka tomu bola zaradená ako najobľúbenejšia služba pri doručení zásielky na výdajné miesto na Slovensku.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kopčianska 3338/82A
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Diana Kubrická
E-mail: poslať životopis
ID: 4013922  Dátum zverejnenia: 22.12.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac