Špecialista reklamačného oddelenia

Zásielkovňa s.r.o.

Miesto práce
Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 1 100 EUR/mesiac1050€ brutto + 50€ variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia s prepravcami v slovenskom a anglickom jazyku

- Spracovanie a schvaľovanie škodových faktúr

- Mailová a telefonická komunikácia s klientmi a ostatnými oddeleniami spoločnosti

- Práca v internom systéme spoločnosti

- Tvorba reportov

- Práca s excelom

- 100% preplácanie stravných lístkov

- Mobilný telefón, notebook

-  Možnosť podieľať sa na rozvoji a smerovaní spoločnosti

-  Zamestnanecká zľava u našich partnerov (eshopy)

-  Zázemie nadnárodnej spoločnosti

-  Podpora športových aktivít (MultiSport karta)

- Zamestnanecká zľava pri kúpe vozidiel značky Škoda

- Teambuilding

- Skvelý tím kolegov

-  Finančný bonus v prípade významnej životnej udalosti (narodenie dieťaťa, svadba atď.)

Vzhľadom na množstvo žiadostí budeme kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

- Dobré komunikačné schopnosti

- Príjemný a ústretový prejav

- Snaha učiť sa nové veci a rozvíjať sa

- Pozitívny prístup k práci

- Prax na podobnej pozícií podmienkou

- Anglický jazyk na úrovni B2 podmienkou

Zásielkovňa je inovatívna technologicko-logistická platforma, založená v roku 2010, ktorá prevádzkuje jednu z najväčších sietí výdajných miest v strednej Európe. Preto aj na Slovensku predstavuje rýchlosť, jednoduchosť a najmä dostupnosť v počte viac ako 1 000 výdajných miest.
Svoje pôsobenie má Zásielkovňa hneď v niekoľkých krajinách, a preto patrí pod skupinu Packeta Group, ktorá zastrešuje jej medzinárodné pôsobenie. Zásielkovňa zabezpečuje nízkonákladový a efektívny spôsob doručenia zásielok viac ako 28 000 e-shopom na výdajné miesta a adresu príjemcu cez jedno technologické riešenie = 1 API. Vďaka tomuto riešeniu dokáže e-shop odosielať do 33 krajín, vrátane USA, Ruska, Švajčiarska a Ukrajiny.

Dostupnosť je podporovaná aj vďaka inovatívnej mobilnej aplikácii Zásielkovňa a jej službe Medzi Nami, prostredníctvom ktorej si môžu posielať zásielky aj fyzické osoby. Zákazník má v aplikácii heslo vždy poruke a dokáže si tak prehľadne sledovať stav zásielky alebo vrátiť sa do histórie zásielok.

Zásielkovňa ponúka ľuďom slobodu. Je na zákazníkovi, kedy a kde si svoju zásielku prevezme alebo odošle. Aj vďaka tomu bola zaradená ako najobľúbenejšia služba pri doručení zásielky na výdajné miesto na Slovensku.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kopčianska 3338/82A
851 01 Bratislava
ID: 3982352  Dátum zverejnenia: 6.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac