Samostatný účtovník/ekonóm

Zásielkovňa s.r.o.

Miesto práce
Muchovo námestie 8, Petržalka, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat 1500 € brutto, po skúšobnej dobe 2000€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Finančný kontroling
- Komplexné vedenie účtovníctva, zodpovednosť za pridelené účtovné aktivity
- Navrhovanie a nastavovanie nových procesov a zároveň identifikácia problematických procesov
- Kontakt so zdravotnými poisťovňami, so sociálnou poisťovňou a daňovým úradom
- Mzdy
- Kontrola evidencie DPH, príprava súhrnných a kontrolných výkazov a daňových priznaní
- Spracovanie štatistických výkazov
- Spracovanie účtovnej závierky
- Reportovanie manažmentu
- Práca s interným systémom spoločnosti

- Zázemie nadnárodnej spolčonosti
- Podpora športových aktivít (MultiSport karta)
- Teambuildingy
- 100% preplatenie stravných lístkov
- Vízia dlhodobého pracovného pomeru
- Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu

Vzhľadom na množstvo uchádzačov a zaslaných žiadostí budeme kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - expert
POHODA - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - základy
Fakturácia - základy
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- Mnimálne 4-ročná odborná skúsenosť so spracovaním komplexného účtovníctva
- Skúsenosť so spracovaním miezd výhodou, nie je to podmienka
- Znalosť podvojného účtovníctva, platnej slovenskej účtovnej a daňovej legislatívy
- Znalosť Zákonníka práce
- Zmysel pre detail, precíznosť, zodpovednosť
- Schopnosť pracovať samostatne a aj v tíme

Zásielkovňa je logistická spoločnosť prevádzkujúca jednu z najväčších sietí výdajných miest v strednej Európe. Aktuálne máme viac ako 1880 pobočiek na Slovensku, v Česku, Poľsku, Maďarsku a Rumunsku kde spolupracuje s viac ako 18 000 e-shopmi.

Zásielkovňa.sk bola založená v roku 2010. Internetovým obchodom umožňuje nízkonákladový a efektívny spôsob dopravy ich tovaru – zákazník si balík vyzdvihne osobne na vybranom výdajnom mieste. Pridanou hodnotou je možnosť si tovar na pobočke rozbaliť alebo ho podať na reklamáciu. Zásielkovňa okrem doručenia na svoje výdajné miesta tiež ponúka doručenie na adresu koncových zákazníkov pomocou svojich externých dodávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kopčianska 39
851 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3332850   Dátum zverejnenia: 8.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 1500 € brutto, po skúšobnej dobe 2000€ brutto