Sestra v ambulancii 2 volné pozície (Žarnovica a Žiar nad Hronom)

Žarnovica Dent s.r.o.

Miesto práce
Štefana Moysesa, Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon odborných činností zdravotnej sestry v zubnej ambulancii, príprava ambulancie pred ošetrením, asistencia zubnému lekárovi, dezinfekcia a sterilizácia nástrojov, komunikácia s pacientmi.
- asistencia pri výkonoch lekára v rámci vstupných a preventívnych prehliadok, záchovnej a protetickej stomatológie, stomatochirurgie, endodoncie, dentálnej hygieny a konzultácií s pacientmi.
- vedenie databázy a administratívy v ambulancii.
- PC práca s kartotékov a zdravotnými poisťovňami v rámci kompetencie asistenta
- komunikácia v cudzom jazyku výhodou, nie však podmienkou

- mladé pracovné prostredie
- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov a schopností
- samostatný výkon práce
- ponúkame stabilné a dlhodobé pracovné miesto
- osobné hodnotenie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis spolu s motivačným listom. Spoločnosť Žarnovica Dent, s.r.o si vyhradzuje právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov na hľadanú pracovnú pozíciu, ktorí spľňajú podmienky a vzdelanie potrebné pre danú pozíciu.
S uchádzačmi o zamestnanie bude termín osobného pohovoru včas dohodnutý.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Zdravotná sestra, zubný asistent

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť problematiky
- proaktívny a empatický prístup k pacientovi
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- bezúhonnosť, samostatnosť, lojalita
- komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- potenciál vedomostne rásť a učiť sa

Nová moderná a špičkovo vybavená súkromná stomatologická ambulancia s dlhoročnou tradíciou, skvelým kolektívom.
ID: 4787848  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac