Можливість для людей з України

Stomatológ

Žarnovica Dent s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
01.09.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového a skúseného kolegu či kolegyňu do zabehnutej modernej stomatologickej ambulancie. Špecializácia na chirurgiu, alebo ortodonciu výhodou. Ponúkame príjemné pracovné prostredie.

Podporu vo vzdelávaní a odbornom raste. Nadštandartného príjmu zloženého so základného platu a podielov z výnosu. Prácu so špičkovými technológiami.

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa zaslaním CV uchádzajú o nami hľadanú pozíciu.
Kontaktovať na osobný pohovor však budeme iba tých uchádzačov, ktorí čo najpresnejšie splnia naše požiadavky.
Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubny lekár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, komunikatívnosť, loajálnosť, ochota učiť sa nové veci.

Nová moderná a špičkovo vybavená súkromná stomatologická ambulancia s dlhoročnou tradíciou, skvelým kolektívom.
ID: 4385037  Dátum zverejnenia: 21.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac