Sestry / Praktické sestry

Zariadenie sociálnych služieb TRI DUBY, zariadenie pre seniorov

Miesto práce
Trenčianska 728/49, Nová Dubnica
Termín nástupu
08/2024
750 - 1 200 EUR/mesiacV zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme (zaradenie do platových tried podľa dĺžky praxe a stupňa vzdelania).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná ošetrovateľská starostlivosť o klienta, realizovanie individuálneho a adaptačného opatrovateľského plánu z pohľadu zachovania udržania zdravia občanov a poskytovania úkonov nahrádzajúcich samoobsluhu vrátane organizovania a prípravy preventívnych prehliadok, odborných vyšetrení a vedenie predpísanej dokumentácie vykonávané sestrou.

Dovolenka nad rámec ZP.
Príspevok zamestnávateľa na DDS.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

všeobecná sestra, praktická sestra, povinná registrácia v Slovenskej komore sestier a pôrodných asistentiek

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bezúhonnosť, empatický a individuálny prístup ku klientom, spôsobilosť na právne úkony, zdravotná spôsobilosť na prácu, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), kultivovaný prejav, pružnosť v myslení, samostatnosť, spoľahlivosť, asertivita, sebaovládanie, flexibilita, komunikatívnosť, odolnosť voči psychickej aj fyzickej záťaži, fyzická zdatnosť, plné nasadenie pri práci a skutočný záujem o prácu.

Poskytovanie celoročnej pobytovej sociálnej služby osobám, ktoré dovŕšili dôchodkový vek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Mgr. Helena Burietová
Tel.: +421903718147
E-mail: poslať životopis
ID: 4819550  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac