Opatrovateľka/opatrovateľ

Zariadenie sociálnych služieb ROSA

Miesto práce
Dúbravská cesta, Karlova Ves
Termín nástupu
podľa dohody
701 EUR/mesiacZákladná mzda sa zvyšuje o príplatky za zmennosť, osobný príplatok, platovú kompenzáciu za sťažený výkon práce - odmeňovanie v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocná manipulačná a obslužná práca pri vytváraní, prehlbovaní a upevňovaní hygienických, spoločenských a pracovných návykov prijímateľov sociálnej služby

- pracovný čas 35 hodín týždenne,
- zvýšená výmera dovolenky o 1 týždeň
- odmeny dvakrát ročne
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

opatrovateľstvo, akreditovaný kurz opatrovania minimálne v rozsahu 220 hodín

empatia, trpezlivosť, spoľahlivosť, odolnosť voči záťaži

Zariadenie sociálnych služieb ROSA je zariadenie v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja, ktoré poskytuje všestrannú starostlivosť prijímateľom sociálnych služieb na riešenie nepriaznivej sociálnej situácie z dôvodu ťažkého zdravotného postihnutia a nepriaznivého zdravotného stavu.
Rehabilitačné stredisko poskytuje sociálnu rehabilitáciu a sociálne poradenstvo osobám vo veku 6 – 40 rokov života, s mentálnym postihnutím v kombinácii s telesným postihnutím, duševnými poruchami a poruchami správania. Služby sa poskytujú ambulantnou alebo pobytovou formou.
Domov sociálnych služieb poskytuje sociálne služby osobám vo veku 6 – 40 rokov života, s mentálnym postihnutím v kombinácii s telesným postihnutím, duševnými poruchami a poruchami správania. Služby sa poskytujú ambulantnou alebo pobytovou formou.
Špecializované zariadenie poskytuje sociálne služby deťom vo veku 6 -18 rokov života s diagnózou pervazívna vývojová porucha – detský autizmus. Služby sa poskytujú ambulantnou formou.
ID: 3956632  Dátum zverejnenia: 24.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 701 EUR/mesiac