Можливість для людей з України

Sestra

Zariadenie pre seniorov

Miesto práce
Križovany nad Dudváhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 800 EUR/mesiackoncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

garant ošetrovateľskej starostlivosti, dávkovanie liekov, podávanie subkutánnych liečiv a vykonávanie iných ošetrovateľských úkonov

Žiadame zaslať životopis, žiadosť o zamestnanie a telefonický kontakt na uvedený e-mail. V prípade otázok volajte 033/5584260.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ošetrovateľstvo v komunite

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Vedúca sestra

Počet rokov praxe

5

komunikačné zručnosti, empatia, flexibilita, zvládanie stresu

Zariadenie pre seniorov je neziskovou, rozpočtovou organizáciou s právnou subjektivitou, v zriaďovateľskej pôsobnosti Obce Križovany nad Dudváhom. Štatutárnym zástupcom organizácie je riaditeľka. V súlade s platnou legislatívou ako verejný poskytovateľ poskytuje sociálne služby v zariadení pre seniorov s celoslovenskou pôsobnosťou.
V rokoch 2012 – 2014 prešlo zariadenie komplexnou rekonštrukciou a modernizáciou celého zariadenia, ktoré bolo realizované s eurofondov, prostredníctvom obce. Po rekonštrukcií je zariadenie zväčša bezbariérové. Kapacita zariadenia je 80 miest.
Sociálne služby v zariadení sú poskytované pobytovou formou s celoročným pobytom. V zariadení pre seniorov sa v zmysle § 35 zákona o sociálnych službách poskytuje sociálna služba fyzickej osobe, ktorá dovŕšila dôchodkový vek a je odkázaná na pomoc inej fyzickej osoby, alebo poskytovanie sociálnej služby v tomto zariadení potrebuje z iných vážnych dôvodov. Stupeň odkázanosti žiadateľa o sociálnu službu v zariadení je najmenej IV.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4789051  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac