Zdravotná sestra, opatrovateľka, sanitárka

Zariadenie pre seniorov Dubina, m.r.o.

Miesto práce
Pod Hájom 1291, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zdravotná sestra - samostatné zabezpečovanie poskytovania zdravot.starostlivosti prijímateľom sociálnej služby v ZPS Dubina Dubnica n/V alebo v ŠZ Prejta
opatrovateľka - pomocná manipulačná alebo obslužná práca pri vytváraní, prehlbovaní a upevňovaní hygienických, spoločenských a pracovných návykov občanov v ZPS Dubina Dubnica n/V alebo v ŠZ Prejta.

- kvalitné zaškolenie na pracovnú pozíciu
- osobné ohodnotenie
- odmeny počas roka
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- poskytovanie pracovného oblečenia
- 5 dní riadnej dovolenky naviac
- stravovanie / obed v Zariadení, cena pre zamestnanca 0,84 €
- pitný režim
- zamestnanecké benefity zo sociálneho fondu
- príspevky pri životnom jubileu
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- pravidelný a deklarovaný plat
- výplatný termín maximálne 15-teho v mesiaci

pracovná pozícia opatrovateľ/ka - akreditovaný kurz opatrovania alebo nižšie stredné odborné vzdelanie - zameranie opatrovanie alebo poskytovanie zdrav.starostlivosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotná starostlivosť

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

empatia, kumunikatívnosť

Sme kombinované zariadenie ZpS a ŠZ.
ZpS poskytuje celoročnú sociálnu službu pobytovou formou. V ZpS je poskytovaná sociálna služba fyzickej osobe, ktorá dovŕšila dôchodkový vek, je odkázaná na pomoc inej fyzickej osoby a jej stupeň odkázanosti na pomoc inej fyzickej osoby je najmenej IV (podľa prílohy č. 3 zákona o sociálnych službách), alebo fyzickej osobe, ktorá dovŕšila dôchodkový vek a poskytovanie sociálnej služby v tomto zariadení potrebuje z iných vážnych dôvodov.
V ŠZ poskytujeme sociálnu službu predovšetkým fyzickej osobe, ktorá dovŕšila dôchodkový vek, je odkázaná na pomoc inej fyzickej osoby, jej stupeň odkázanosti je najmenej V (podľa prílohy č. 3 zákona o sociálnych službách) a má zdravotné postihnutie, ktorým je najmä Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba, skleróza multiplex a demencie rôzneho typu etiológie.
ID: 3971788  Dátum zverejnenia: 22.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac