Asistent/ka predaja ZARA Bratislava

ZARA ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Si plný energie, máš drive a si pripravený na nové výzvy? Máme 3 predajne a ponúkame Ti možnosť nájsť si svoje miesto v INDITEXE.

Hľadáme dynamických, tvorivých, vynaliezavých, invenčných, proaktívnych ľudí s pozitívnym prístupom, ktorí dokážu robiť viacero činností súbežne a chcú pracovať v našich predajniach ZARA.

Požadujeme:

znalosť slovenského jazyka a angličtina výhodou
flexibilita / práca aj cez víkendy
samostatnosť
ochota učiť sa nové veci

Ponúkame:

finančné ohodnotenie:
20 hod. úväzok: 332,30EUR + mesačná odmena
25 hod. úväzok: 415,36 EUR + mesačná odmena
30 hod. úväzok: 498,43 EUR + mesačná odmena
38,75 hod. úväzok: 643,82 EUR + mesačná odmena

stravenky
preplatenie nadčasov
zamestnanecká zľava 25%
pracovnú uniformu
príspevok na Multisport program
zaškolenie
možnost kariérneho rastu

Nástup:

Ihneď

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
ID: 3463851  Dátum zverejnenia: 6.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.