Prevádzkový technik pre skupinu ZAR, a. s.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 400 EUR/mesiacVýška nástupnej mesačnej mzdy závisí od vašich individuálnych skúseností a zručností, je predmetom partnerskej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho a skúseného jednotlivca na pozíciu Prevádzkového technika do našej dynamicky sa rozvíjajúcej organizácie. Tvojou úlohou bude zabezpečovať úlohy v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, zabezpečovať povinné školenia a dohliadať na ich platnosť  a aktuálnosť podľa potrieb jednotlivých prevádzok. Ak sa chceš zapojiť do tímu, ktorý posúva kvalitu a efektivitu práce na vyššiu úroveň, si správny kandidát pre nás.

Tvojou úlohou bude:

  • Navrhovať a koordinovať zavedenie pracovných postupov tak, aby spĺňali všetky požiadavky BOZP
  • Spolupráca so zmluvnými bezpečnostnými technikmi pri vykonávaní previerok BOZP a OPP v rámci prevádzok ZAR, vedenie evidencie nedostatkov a koordinácia nápravných opatrení
  • Sledovanie stavu revízií v súlade s platnou legislatívou, ich evidencia a zabezpečovanie odstraňovania zistení v súčinnosti s úsekmi údržby prevádzok,
  • Poskytovanie inštrukcií personálu v oblasti zlepšovania kvality služieb a zaistenia, aby boli splnené štandardy spoločnosti v zmysle požiadaviek BOZP, OPP a PZS,
  • Spolupráca so zmluvnou spoločnosťou v rámci PZS, účasť na auditoch PZS, spolupráca pri vypracovávaní PP, zabezpečovanie LPP v súčinnosti s PZS,
  • Zabezpečovanie odborných spôsobilostí a kvalifikácií zamestnancov prevádzok ZAR, sledovanie stavu, evidencia v internom vzdelávacom systéme v súčinnosti s HR oddelením,
  • Vypracovávanie a aktualizácia internej riadenej dokumentácie oddelenia kvality v súčinnosti s ostatnými prevádzkovými úsekmi ZAR,
  • Zastupovanie spoločnosti pri externom audite, akreditačnom alebo certifikačnom dohľade, pri inšpekcii pridelených systémov manažérstva kvality a kontrolách nadriadených orgánov.

  • Priateľské a veľmi dynamické pracovné prostredie
  • Flexibilitu a partnerské a férové pracovné prostredie
  • Pracovné nástroje – dispozičné firemné vozidlo, notebook, mobil
  • Multisport karta,
  • Refferal bonus - motivujúca finančná odmena za odporúčanie nového zamestnanca
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť profesionálneho a odborného rastu prostredníctvom ďalšieho vzdelávania
  • Firemné podujatia, zamestnanecké zľavy na firemné produkty
  • Benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti
  • Stravovanie formou finančného príspevku alebo DOXX karta

    V prípade, že Vás uvedená pracovná pozícia oslovila, pošlite nám svoj životopis a motivačný list . Vážime si všetky reakcie na naše pracovné ponuky, ktoré si starostlivo pozrieme a kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky obsadzovanej pozície. Ostatným kandidátom, ktorí nebudú z našej strany kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem.

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa

    Prax na pozícii/v oblasti

    prevádzkový manažment, technické vzdelanie

    Počet rokov praxe

    2

    • Skúsenosť v oblasti prevádzkového riadenia
    • Schopnosť pracovať samostatne a v tíme
    • Vysokú pozornosť k detailom
    • Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
    • Schopnosť prispôsobiť sa rýchlo meniacim sa potrebám organizácie
    • Schopnosť analyzovať a vyhodnocovať dokumenty a procesy, aby sa zabezpečila presnosť a súlad s predpismi a štandardmi.
    • Rozumieť relevantným regulačným požiadavkám v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
    • Schopnosť efektívne riadiť čas a prioritizovať úlohy na dosiahnutie stanovených cieľov a termínov.

    ZAR, a.s. je investičná spoločnosť, ktorej aktivity smerujú do oblasti rozvoja cestovného ruchu, hotelierstva a gastronómie. Prioritne investuje do opätovného vybudovania tradičných kultúrno-historických hodnôt. Na ich základe buduje a obnovuje kultúrne dedičstvo na Slovensku. Všetky jej projekty (Hotel Lomnica*****, Kuszmannov bazár, Kaštieľ Pálffy, Selaví, VIAJUR, Kuulinair a iné) spájajú hodnoty, umenie žiť dobrý život a pripomínať historické korene súčasným aj budúcim generáciám.

    Kto sme – ako tím?

    Sme kolektív, ktorý spája nadšenie pre to, čo robíme a tvoríme. Máme radi tímových ľudí, ktorí sa vedia nadchnúť pre všetky naše „brands“ v hospitality a gastronómií. Vybrali sme sa náročnou cestou, pretože veríme, že vieme tento segment na Slovensku posunúť a rozvinúť, dať príležitosť svetovej gastronómií a hotelierstvu aj doma.

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Bc. Petra Konkoľ
    E-mail: poslať životopis