Špecialista vzdelávania a rozvoja pre skupinu ZAR

Hotel Lomnica, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacVýška nástupnej mesačnej mzdy závisí od vašich individuálnych skúseností a zručností, je predmetom partnerskej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecialista vzdelávania a rozvoja je zodpovedný za poskytovanie tréningov a rozvojových programov pre zamestnancov v sieti prevádzok ZAR. Miesto výkonu práce bude Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici a v Kaštieli Pálffy vo Svätom Jure. Jeho úlohou je zabezpečiť, aby zamestnanci mali potrebné zručnosti a schopnosti na vykonávanie svojich pracovných úloh. Zároveň dohliada na platnosť povinných školení a zabezpečenie ich realizácie.

Čo bude Vašou úlohou?

  • sumarizácia vzdelávacích potrieb zamestnancov, nastavovanie plánov vzdelávania a ich implementácia do praxe v spolupráci s HR manažérom, riaditeľmi a manažérmi spoločností skupiny ZAR;
  • organizovanie, realizácia a vyhodnocovanie vzdelávacích aktivít a sumarizácia spätnej väzby zo strany zamestnancov spoločností skupiny ZAR;
  • realizácia hodnotenia efektivity tréningov a reporting aktivít;
  • udržiavanie a aktualizovanie interných dokumentov a školiacich  materiálov;
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami pri organizovaní tréningových programov;
  • správa vzdelávacieho systému a organizácia povinných zákonných školení, odborných spôsobilosti jednotlivých zamestnancov;
  • sledovanie čerpania budgetu v rámci tréningových a školiacich aktivít a jeho dodržiavanie;
  • organizovanie pravidelných mesačných stretnutí so zamestnancami, tzv. Staff meetingy;
  • rozvoj duálneho vzdelávania – podpora študentov, komunikácia so školami;
  • administrácia procesu súvisiaceho s distribúciou, aktiváciou a deaktiváciou multisport kariet pre zamestnancov spoločností skupiny ZAR;
  • aktualizovanie a implementovanie štruktúry benefitov spoločností skupiny ZAR;
  • spolupráca pri vytváraní interných smerníc v oblasti benefitov a vzdelávania;
  • spolupráca pri príprave adaptačného procesu;
  • pripravuje a spracováva štatistiky a reporty v pravidelných intervaloch.

  • Priateľské a veľmi dynamické prostredie v inšpiratívnom priestore Kaštieľa Pálffy vo Svätom Jure a Hoteli Lomnica v Tatranskej Lomnici.
  • Pracovné nástroje – dispozičné firemné vozidlo, notebook, mobil.
  • Bohatá strava na prevádzkach formou kantíny za denný poplatok iba 1,5 €.
  • Multisport karta.
  • Refferal bonus - motivujúca finančná odmena za odporúčanie nového zamestnanca.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Možnosť odborného rastu.
  • Firemné podujatia, zamestnanecké zľavy na firemné produkty, teambuilding aktivity.
  • Benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti.

V prípade, že Vás uvedená pracovná pozícia oslovila, pošlite nám svoj životopis a motivačný list . Vážime si všetky reakcie na naše pracovné ponuky, ktoré si starostlivo pozrieme a kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky obsadzovanej pozície. Ostatným kandidátom, ktorí nebudú z našej strany kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

andragogika, ľudské zdroje alebo ekonómia

Počet rokov praxe

3

Špecialista vzdelávania musí mať:

  • vynikajúce komunikačné schopnosti,
  • príjemné vystupovanie, organizačné zručnosti, kreativita, flexibilita,
  • znalosti a skúsenosti v oblasti firemného vzdelávania zamestnancov,
  • schopnosť navrhovať zlepšenia v oblasti vzdelávania,
  • znalosti v oblasti personalistiky a Zákonníka práce - podmienkou.

ZAR, a.s. je investičná spoločnosť, ktorej aktivity smerujú do oblasti rozvoja cestovného ruchu, hotelierstva a gastronómie. Prioritne investuje do opätovného vybudovania tradičných kultúrno-historických hodnôt. Na ich základe buduje a obnovuje kultúrne dedičstvo na Slovensku. Všetky jej projekty (Hotel Lomnica*****, Kuszmannov bazár, Kaštieľ Pálffy, Selaví, VIAJUR, Kuulinair a iné) spájajú hodnoty, umenie žiť dobrý život a pripomínať historické korene súčasným aj budúcim generáciám.

Kto sme – ako tím?

Sme kolektív, ktorý spája nadšenie pre to, čo robíme a tvoríme. Máme radi tímových ľudí, ktorí sa vedia nadchnúť pre všetky naše „brands“ v hospitality a gastronómií. Vybrali sme sa náročnou cestou, pretože veríme, že vieme tento segment na Slovensku posunúť a rozvinúť, dať príležitosť svetovej gastronómií a hotelierstvu aj doma.

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Petra Konkoľ
E-mail: poslať životopis