Pivničný technológ VIA JUR

Miesto práce
ViaJur, Prostredná, Svätý Jur
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda závisí od vašich individuálnych skúseností a zručností, je predmetom partnerskej dohody. Samozrejmosťou sú príplatky za víkend, sviatky alebo nadčasy ( prevažne v hlavnej sezóne august-október )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše vinárstvo ViaJur hľadá nového tímového člena, ktorý by pomáhal riadiť procesy výroby vína u nás v priestoroch Kaštieľa Pálffy vo Svätom Jure. Pokiaľ ti práca v tomto odvetví nie je cudzia a chceš sa naďalej zdokonaľovať a rozvíjať v tomto odvetví, naša ponuka je ako šitá pre teba. Sme stabilná a prosperujúca spoločnosť s rodinnou atmosférou ktorá pracuje s najnovšími technológiami a postupmi. Vytvárame priestor pre sebarealizáciu a rozvoj zamestnancov. Neváhaj a pridaj sa k nám.

  • komplexné riadenie procesu výroby vína
  • vykonávanie dohľadu nad dodržiavaním receptúr a technologických postupov
  • tvorenie nových a vylepšovanie existujúcich receptúr a technologických postupov
  • posudzovanie kvality vína
  • navrhovanie opatrení na optimalizáciu výrobných procesov
  • zabezpečenie a riadenie technickej a technologickej výroby
  • kontrolovanie technologického režimu výroby, dodržanie predpísanej obsluhy
  • dodržiavanie pracovných, technologických a bezpečnostných predpisov, parametrov     procesov a schválenej receptúry
  • zodpovednosť za spracovanie hrozna a kontrola procesov pri dorábaní vína

  • stabilné postavenie spoločnosti
  • možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu – budeš mať príležitosť učiť sa od skúsených kolegov
  • motivačné a férové finančné ohodnotenie – to na čom sa dohodneme budeš mať aj v pracovnej zmluve
  • možnosť odporučiť svojich známych alebo kamarátov a získať tak zaujímavú finančnú odmenu
  • firemné podujatia a teambuilding
  • zamestnanecké rovnošaty pre jednotlivé pozície
  • zabezpečené stravovanie formou kantíny priamo na prevádzke
  • zľavy na produkty a služby spoločnosti ZAR
  • benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti
  • VIP členstvo v predajni Datart
  • zľava na produkty v predajni Starbucks
  • Multisport karta

    Ak vás oslovila naša ponuka, neváhajte nám poslať svoj životopis, motivačný list tiež poteší. Vážime si všetky reakcie na naše pracovné ponuky, ktoré si starostlivo pozrieme a s výsledkom výberového konania budeme kontaktovať každého uchádzača.

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa

    • prax na obdobnej pozícii min. 3 roky
    • zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
    • stredoškolské vzdelanie s maturitou
    • vysokozdvižný vozík – výhoda
    • vodičský preukaz B
    • organizačné a prezentačné schopnosti
    • anglický jazyk – výhoda
    • precíznosť a zmysel pre detail

    ZAR, a.s. je investičná spoločnosť, ktorej aktivity smerujú do oblasti rozvoja cestovného ruchu, hotelierstva a gastronómie. Prioritne investuje do opätovného vybudovania tradičných kultúrno-historických hodnôt. Na ich základe buduje a obnovuje kultúrne dedičstvo na Slovensku. Všetky jej projekty (Hotel Lomnica*****, Kuszmannov bazár, Kaštieľ Pálffy, Selaví, VIAJUR, Kuulinair a iné) spájajú hodnoty, umenie žiť dobrý život a pripomínať historické korene súčasným aj budúcim generáciám.

    Kto sme – ako tím?

    Sme kolektív, ktorý spája nadšenie pre to, čo robíme a tvoríme. Máme radi tímových ľudí, ktorí sa vedia nadchnúť pre všetky naše „brands“ v hospitality a gastronómií. Vybrali sme sa náročnou cestou, pretože veríme, že vieme tento segment na Slovensku posunúť a rozvinúť, dať príležitosť svetovej gastronómií a hotelierstvu aj doma.

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Monika Zichová
    E-mail: poslať životopis