Chyžná v Kaštieli

Miesto práce
Svätý Jur
Termín nástupu
Dohodou
850 - 950 EUR/mesiacSamozrejmosťou sú príplatky za víkendy, sviatky a nadčasy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V jedinečnom Kaštieli, ktorý aktuálne mení svoj koncept a stáva sa z neho 5 hviezdičkový boutique Kaštieľ, hľadáme šarmantné dámy ale i pánov, ktorý majú v upratovaní jasno :). Ak máš chuť priložiť ruku k dielu a dopriať tak našim zákazníkom nezabudnuteľný servis, tak neváhaj a daj nám o sebe vedieť.

  • upratovacie a čistiace práce pridelených priestorov Kaštieľa
  • vytváranie čistého, hygienického a estetického prostredia podľa 5*  štandardu
  • výmena a dopĺňanie hygienických potrieb
  • prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a uniforiem do práčovne
  • žehlenie a pranie iné čistiace práce podľa potreby

  • stabilné postavenie spoločnosti
  • motivačné a férové finančné ohodnotenie – to na čom sa dohodneme budeš mať aj v pracovnej zmluve
  • samozrejmosťou sú príplatky za prácu počas sviatkov a pracovné voľno počas vianočných sviatkov
  • zamestnanecké rovnošaty pre jednotlivé pozície
  • možnosť využiť zamestnanecké ubytovanie
  • možnosť odporučiť svojich známych alebo kamarátov a získať tak zaujímavú finančnú odmenu
  • zabezpečené stravovanie formou kantíny priamo na prevádzke
  • zľavy na produkty a služby spoločnosti
  • benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti
  • Multisport karta

Ak vás oslovila naša ponuka, neváhajte nám poslať svoj životopis, motivačný list tiež poteší. Vážime si všetky reakcie na naše pracovné ponuky, ktoré si starostlivo pozrieme a s výsledkom výberového konania budeme kontaktovať každého uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • skúsenosti s podobnou prácou - výhodou
  • dbať na dodržiavanie nastavených štandardov a úrovne prevádzky
  • dobrá komunikácia a spolupráca s kolegami
  • pracovitosť a flexibilita
  • zodpovednosť a dochvíľnosť

ZAR, a.s. je investičná spoločnosť, ktorej aktivity smerujú do oblasti rozvoja cestovného ruchu, hotelierstva a gastronómie. Prioritne investuje do opätovného vybudovania tradičných kultúrno-historických hodnôt. Na ich základe buduje a obnovuje kultúrne dedičstvo na Slovensku. Všetky jej projekty (Hotel Lomnica*****, Kuszmannov bazár, Kaštieľ Pálffy, Selaví, VIAJUR, Kuulinair a iné) spájajú hodnoty, umenie žiť dobrý život a pripomínať historické korene súčasným aj budúcim generáciám.

Kto sme – ako tím?

Sme kolektív, ktorý spája nadšenie pre to, čo robíme a tvoríme. Máme radi tímových ľudí, ktorí sa vedia nadchnúť pre všetky naše „brands“ v hospitality a gastronómií. Vybrali sme sa náročnou cestou, pretože veríme, že vieme tento segment na Slovensku posunúť a rozvinúť, dať príležitosť svetovej gastronómií a hotelierstvu aj doma.

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Zichová
E-mail: poslať životopis