Údržbár

Miesto práce
Svätý Jur
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda závisí od vašich individuálnych skúseností a zručností, je predmetom partnerskej dohody. Samozrejmosťou sú príplatky za víkend, sviatky alebo nadčasy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte vzťah k historickým objektom, ste pedantný a puntičkár? Do jedinečnej prevádzky Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure hľadáme samostatného údržbára, ktorý bude zodpovedať a starať sa o celú prevádzku v rámci údržby. Ak máte skúsenosti s technickou správou budov a ste zručný v remeselných činnostiach, táto práca Vám bude ako šitá na mieru.

  • starostlivosť o plynulý chod všetkých stredísk kaštieľa z hľadiska technického zabezpečenia (plynová kotolňa, vzduchotechnika, chladenie...);
  • asistencia pri revíziách, servisných prehliadkach a profylaktickych kontrol zariadení inštalovaných v kaštieli v spolupráci so zazmluvnenými dodávateľmi;
  • dohľad na efektívnym využívaním elektrickej energie, spotreby plynu a vody;
  • bežné údržbárske práce celého zariadenia, práce na úprave okolia budovy, prevoz materiálu, opravy inštalačného zariadenia a pod.;
  • operatívne zásahy a riešenie havarijných stavov, participácia na odstraňovaní technických závad kaštieľa;
  • základné elektroinštalačné opravy a práce (v rámci rozsahu platného osvedčenia);
  • zabezpečovanie a nákup drobného spotrebného materiálu a tovaru, presun mobiliáru;
  • starostlivosť o odpadové hospodárstvo;
  • správa systémov patriacich k nastaveniu „inteligentnej budovy“;
  • technická podpora pri prebiehajúcich kongresoch a firemných akciách;
  • premiestňovanie inventáru podľa požiadaviek

  • stabilné postavenie spoločnosti v prostredí gastronómie a hospitality
  • motivačné a férové finančné ohodnotenie – to na čom sa dohodneme budeš mať aj v pracovnej zmluve
  • samozrejmosťou sú príplatky za prácu počas sviatkov a pracovné voľno počas vianočných sviatkov
  • možnosť využiť zamestnanecké ubytovanie medzi zmenami
  • zamestnanecké rovnošaty pre jednotlivé pozície
  • zabezpečené stravovanie formou kantíny priamo na prevádzke
  • možnosť odporučiť svojich známych alebo kamarátov a získať tak zaujímavú finančnú odmenu
  • zľavy na produkty a služby spoločnosti
  • benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti
  • Multisport karta

Ak vás oslovila naša ponuka, neváhajte nám poslať svoj životopis, motivačný list tiež poteší. Vážime si všetky reakcie na naše pracovné ponuky, ktoré si starostlivo pozrieme a s výsledkom výberového konania budeme kontaktovať každého uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • vodičské oprávnenie sk. B /aktívny vodič/
  • kuričský preukaz - výhodou
  • min. 3 roky skúseností na podobnej pozícií
  • osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika, min. § 21 vyhl. 508/2009 Z.Z. -
  • práca na PC na úrovni užívateľa, základy MS office - výhodou
  • skúsenosť s riadením inteligentných budov - výhodou
  • spoľahlivosť, precíznosť, dôslednosť a schopnosť hľadať riešenia

ZAR, a.s. je investičná spoločnosť, ktorej aktivity smerujú do oblasti rozvoja cestovného ruchu, hotelierstva a gastronómie. Prioritne investuje do opätovného vybudovania tradičných kultúrno-historických hodnôt. Na ich základe buduje a obnovuje kultúrne dedičstvo na Slovensku. Všetky jej projekty (Hotel Lomnica*****, Kuszmannov bazár, Kaštieľ Pálffy, Selaví, VIAJUR, Kuulinair a iné) spájajú hodnoty, umenie žiť dobrý život a pripomínať historické korene súčasným aj budúcim generáciám.

Kto sme – ako tím?

Sme kolektív, ktorý spája nadšenie pre to, čo robíme a tvoríme. Máme radi tímových ľudí, ktorí sa vedia nadchnúť pre všetky naše „brands“ v hospitality a gastronómií. Vybrali sme sa náročnou cestou, pretože veríme, že vieme tento segment na Slovensku posunúť a rozvinúť, dať príležitosť svetovej gastronómií a hotelierstvu aj doma.

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Zichová
E-mail: poslať životopis