Banketový čašník/ čka

Miesto práce
Svätý Jur
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
6,5 EUR/hod.Samozrejmosťou sú príplatky za víkendy, sviatky a nadčasy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V jedinečnom Kaštieli, ktorý aktuálne mení svoj koncept a stáva sa z neho 5 hviezdičkový boutique Kaštieľ, hľadáme posilu do nášho tímu na pozíciu Banketový čašník/ čka. Poď sa s nami podieľať na vytváraní eventov, ktoré sú zážitkom nie len pre hostí, ale aj pre nás. Klientom ponúkame priestory zo 16. storočia zrekonštruovaného kaštieľa, ktorý je zariadený tak, aby poskytoval celkovo vysoký komfort moderných požiadaviek a zároveň si zachoval svoju historickú tvár. Staň sa súčasťou F&B tímu a prilož ruku k dielu vo vytváraní kreatívnych a nezabudnuteľných zážitkov na mieru.

  • spolupráca pri príprave a realizácii eventov
  • výpomoc s manipuláciou s nábytkom, stoličkami a stolmi a pod. pre zabezpečenie jednotlivých konštelácií
  • výpomoc s dekorovaním stolov a následné nastieranie stolov
  • starostlivosť o hostí – uvítanie, usadenie a obsluha podľa štandardov spoločnosti
  • starostlivosť o čistotu priestorov, prestieranie stolov a debarasovanie riadu

  • stabilné postavenie spoločnosti
  • možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
  • motivačné a férové finančné ohodnotenie – to na čom sa dohodneme budeš mať aj v pracovnej zmluve
  • samozrejmosťou sú príplatky za prácu počas sviatkov a pracovné voľno počas vianočných sviatkov
  • možnosť využiť zamestnanecké ubytovanie medzi zmenami

    Ak ťa oslovila naša ponuka, neváhaj nám poslať svoj životopis, motivačný list tiež poteší. Vážime si všetky reakcie na naše pracovné ponuky, ktoré si starostlivo pozrieme a s výsledkom výberového konania budeme kontaktovať každého uchádzača.

    Požiadavky na zamestnanca

    študent strednej školy
    študent vysokej školy

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    • vzdelanie: stredoškolské s maturitou alebo bez maturity, študent strednej / vysokej školy
    • dbanie na dodržiavanie nastavených štandardov a úrovne prevádzky
    • priateľský ale profesionálny prístup pri interakcii s hosťami na akciách
    • práca vhodná pre absolventov
    • anglický jazyk – B1
    • spoľahlivosť, pracovitosť, flexibilita
    • zdravotný preukaz

    ZAR, a.s. je investičná spoločnosť, ktorej aktivity smerujú do oblasti rozvoja cestovného ruchu, hotelierstva a gastronómie. Prioritne investuje do opätovného vybudovania tradičných kultúrno-historických hodnôt. Na ich základe buduje a obnovuje kultúrne dedičstvo na Slovensku. Všetky jej projekty (Hotel Lomnica*****, Kuszmannov bazár, Kaštieľ Pálffy, Selaví, VIAJUR, Kuulinair a iné) spájajú hodnoty, umenie žiť dobrý život a pripomínať historické korene súčasným aj budúcim generáciám.

    Kto sme – ako tím?

    Sme kolektív, ktorý spája nadšenie pre to, čo robíme a tvoríme. Máme radi tímových ľudí, ktorí sa vedia nadchnúť pre všetky naše „brands“ v hospitality a gastronómií. Vybrali sme sa náročnou cestou, pretože veríme, že vieme tento segment na Slovensku posunúť a rozvinúť, dať príležitosť svetovej gastronómií a hotelierstvu aj doma.

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Monika Zichová
    E-mail: poslať životopis
    ID: 4493360  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.