Можливість для людей з України

Barman/ka

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
950 - 1 300 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 760 EUR brutto a osobné ohodnotenie 190 EUR brutto. Výška nástupnej mesačnej mzdy závisí od tvojich individuálnych skúseností a zručností, je predmetom partnerskej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať do našej jedinečnej prevádzky Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure ako náš barman alebo barmanka. Zameriavať sa budeš hlavne na prípravu dobrej kávy (hostí môžeš potešiť aj umením na káve) a tiež podávanie nášho vlastného vína značky ViaJur. V našom bare tiež nájdeš unikátne značky alkoholických nápojov vyrobené špeciálne pre náš kaštieľ. Okrem starostlivosti o barovú časť niekedy pomôžeš kolegom s obsluhou zákazníkov. Vítame kandidátov aj s menšími skúsenosťami, pretože všetko, čo treba ťa naučíme. Dôležité je mať chuť učiť sa nové veci, odhodlanie zvládnuť pracovné nasadenie a byť súčasťou tímu – pretože v dobrom kolektíve sa všetko zvláda lepšie :)

  • príprava alkoholických a nealkoholických nápojov podľa správneho postupu a receptúry
  • profesionálna obsluha hostí s ohľadom na maximálny komfort hosťa
  • starostlivosť o čistotu a vizuálnu stránku barovej časti
  • tvorba nápojového lístka v spolupráci s bar managerom – kreativite sa medze nekladú
  • aktívna účasť pri inventúrach strediska
  • preberanie tovaru a kontrola jeho množstva a kvality

  • stabilné postavenie spoločnosti
  • možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu – budeš mať príležitosť učiť sa od skúsených kolegov
  • príležitosť podieľať sa na tastingoch, degustáciách a aktívne sa vzdelávať pomocou priamej účasti na našich projektoch
  • motivačné a férové finančné ohodnotenie – to na čom sa dohodneme budeš mať aj v pracovnej zmluve
  • samozrejmosťou sú príplatky za prácu počas sviatkov a pracovné voľno počas vianočných sviatkov
  • zamestnanecké rovnošaty pre jednotlivé pozície
  • zabezpečené stravovanie priamo v prevádzke
  • zľavy na produkty a služby spoločnosti
  • benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti
  • Multisport karta
  • Metro karta

Ak ťa oslovila naša ponuka, neváhaj poslať nám svoj životopis, motivačný list tiež poteší. Vážime si všetky reakcie na naše pracovné ponuky, ktoré si starostlivo pozrieme a s výsledkom výberového konania budeme kontaktovať každého uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vzdelanie: stredoškolské s maturitou alebo bez maturity
  • prax: min. 1 rok na obdobnej pozícii – u nás ťa naučíme všetko čo je potrebné
  • anglický jazyk – B1
  • práca s pokladňou – ideálny kandidát by mal mať tieto skúsenosti, ale nie je to podmienka
  • znalosť programu Blue Gatro - výhodou
  • dbať na dodržiavanie nastavených štandardov a úrovne prevádzky
  • príjemné vystupovanie, zodpovednosť za zverenú barovú časť, chuť na sebe pracovať a neustále sa rozvíjať dobrá komunikácia a spolupráca s kolegami

ZAR, a.s. je investičná spoločnosť, ktorej aktivity smerujú do oblasti rozvoja cestovného ruchu, hotelierstva a gastronómie. Prioritne investuje do opätovného vybudovania tradičných kultúrno-historických hodnôt. Na ich základe buduje a obnovuje kultúrne dedičstvo na Slovensku. Všetky jej projekty (Hotel Lomnica*****, Kuszmannov bazár, Kaštieľ Pálffy, Selaví, VIAJUR, Kuulinair a iné) spájajú hodnoty, umenie žiť dobrý život a pripomínať historické korene súčasným aj budúcim generáciám.

Kto sme – ako tím?

Sme kolektív, ktorý spája nadšenie pre to, čo robíme a tvoríme. Máme radi tímových ľudí, ktorí sa vedia nadchnúť pre všetky naše „brands“ v hospitality a gastronómií. Vybrali sme sa náročnou cestou, pretože veríme, že vieme tento segment na Slovensku posunúť a rozvinúť, dať príležitosť svetovej gastronómií a hotelierstvu aj doma.

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Zichová
E-mail: poslať životopis