Pivničný technológ/manipulant pre vína Via Jur

Miesto práce
Svätý Jur
1 000 EUR/mesiacNa začiatok vám ponúkame 1000 €/brutto (z toho základná výška mzdy prestavuje 800/€brutto a osobné ohodnotenie 200 €/brutto). Finálnu výšku mzdy však stanovíme na základe vašich znalostí a dosiahnutých skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KTO SME?

Náš príbeh začína vo vinohradoch vo Farnej a Svätom Jure, kde pestujeme vinič, ovocie a zeleninu. Výsledky našej práce zhmotnené v našom víne Via Jur sú pretavené do zmyslu našej práce a tvorby pôžitku pre Vás.

Ak túžite po neustálom zdokonaľovaní a posune vpred staňte sa súčasťou nášho tímu, ktorý plánujeme rozšíriť o pozíciu pivničného technológa a pivničného manipulanta.

Dokážeme Vám ponúknuť priestor na sebarealizáciu, flexibilitu práce s možnosťou využitia tých najmodernejších technológii v historickom prostredí Pálffyovského kaštieľa.

Ako pravá ruka hlavného technológa:

  • prispejete svojou prácou k tvorbe kvalitného vína
  • rozviniete svoje znalosti na základe konzultácií s hlavným agronómom v oblasti pestovania vinnej révy
  • zasvätíme vás do procesov spojených s prípravnými prácami pred naskladnením hrozna
  • pod vedením hlavného technológa budete aktívne rozvíjať svoje skúsenosti pri celom technologickom procese výroby vína.

U nás sa časom naučíte:

  • vykonávať dohľad nad dodržiavaním receptúr a technologických postupov
  • komplexne riadiť proces výroby
  • vytvárať nové a vylepšovať existujúce receptúry a technologické postupy
  • posudzovať kvalitu vína
  • navrhovať opatrenia na optimalizáciu výrobných procesov
  • zabezpečiť a riadiť technickú a technologickú výrobu
  • kontrolovať technologický režim výroby, dodržanie predpísanej obsluhy
  • dodržiavať pracovné, technologické a bezpečnostné predpisy, parametre procesov a schválenej receptúry
  • a ešte oveľa viac

  • Stabilné postavenie spoločnosti v hospitality sektore,
  • možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu,
  • motivačné a férové finančné ohodnotenie,
  • ďalšie motivačné finančné zložky mzdy = príplatky za víkendy, sviatky, nadčasy,
  • stravovanie v rámci kaštieľa Pálffy,
  • možnosť využitia zamestnaneckej práčovne,
  • možnosť ubytovania,
  • teambuildingové aktivity pre zamestnancov aj podujatia pre rodinných príslušníkov,
  • zľavy na produkty a služby spoločnosti,
  • benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti,
  • Multisport karta,
  • Metro karta.

Ďakujeme všetkým záujemcom za ich záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor vinárstvo a vinohradníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

  • flexibilita
  • zanietenosť pre prácu
  • snaha o osobný rozvoj

ZAR, a.s. je investičná spoločnosť, ktorej aktivity smerujú do oblasti rozvoja cestovného ruchu, hotelierstva a gastronómie. Prioritne investuje do opätovného vybudovania tradičných kultúrno-historických hodnôt. Na ich základe buduje a obnovuje kultúrne dedičstvo na Slovensku. Všetky jej projekty (Hotel Lomnica*****, Kuszmannov bazár, Kaštieľ Pálffy, Selaví, VIAJUR, Kuulinair a iné) spájajú hodnoty, umenie žiť dobrý život a pripomínať historické korene súčasným aj budúcim generáciám.

Kto sme – ako tím?

Sme kolektív, ktorý spája nadšenie pre to, čo robíme a tvoríme. Máme radi tímových ľudí, ktorí sa vedia nadchnúť pre všetky naše „brands“ v hospitality a gastronómií. Vybrali sme sa náročnou cestou, pretože veríme, že vieme tento segment na Slovensku posunúť a rozvinúť, dať príležitosť svetovej gastronómií a hotelierstvu aj doma.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ingrid Pastorková
E-mail: poslať životopis
ID: 4016203  Dátum zverejnenia: 15.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac