Dlhodobá brigáda do štýlovej vinotéky (Hotel Lomnica)

ZAR invest, a.s.

Hotel Lomnica, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.06.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame flexibilnú brigádu v štýlovom winebar-e Selaví, v Hoteli Lomnica****, Tatranská Lomnica.
Náplň: ponuka vín a iných produktov na predaj, ponuka vín na degustáciu, obsluha pokladne, kávovaru, umývačky, ponuka nárezov na konzumáciu (ako doplnk.služba).
Otváracie hodiny: utorok až nedeľa + kultúrne akcie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 3,5 EUR

práca v krásnom prostredí Hotela Lomnica****, možnosť rozvoja a rastu, príjemný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.6.2019 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o dlhodobú brigádu (nielen leto)
- všetko podstatné ťa naučíme
- oceníme však: serióznosť, komunikatívnosť, proklientský prístup
- vítaná je skúsenosť práce s pokladňou, s predajom/ponukou vín (nie je však podmienkou)
- ochota pracovať cez víkend

ZAR invest, a. s., je investičná spoločnosť so zameraním na investície v oblasti cestovného ruchu, agroturistiky a podpory regionálneho rozvoja. Prioritne investujeme do tradičných kultúrnohistorických hodnôt a na ich základe budujeme a obnovujeme kultúrne dedičstvo na Slovensku.

Adresa spoločnosti

ZAR invest
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Elena Šaštinská
E-mail: poslať životopis
ID: 3546718   Dátum zverejnenia: 7.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 3,5 EUR