Pomocná sila do kuchyne winebaru SELAVÍ

ZAR invest, a.s.

Miesto práce
Klobučnícka, Bratislava, Historické jadro
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600e brutto mesačne. Všetky peniaze iba legálne "na papieri".

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V dobrom bare by sa mal cítiť príjemne nielen hosť, ale aj personál. Štýlové priestory, nadštandardný servis pre hosťa, pekné vína, kvalitné suroviny a technológie, ale aj poctivé odmeňovanie (vždy všetko na papieri, podľa Zákonníka práce) sú ingrediencie, z ktorých budeme miešať výsledný produkt. V našom prvom projekte v Hoteli Lomnica v Tatrách sa nám to pred 2 rokmi skĺbiť podarilo.

Teraz chceme nadviazať v Bratislave a otvárame WINEBAR SELAVÍ s výbornou a zavedenou polohou, v Starom meste na Klobúčnickej 4.

Do kuchyne by sme potrebovali parťáka či parťáčku, ktorá nášmu veselému kuchárskemu teamu pomôže so základnými vecami (riady, zelenina a pod.), ale v prípade šikovnosti bude mať chuť sa niečo nové aj naučiť.

Práca na 12h smeny - dlhý/krátky týždeň. Zmluva od 1.12.2018.

Vo winebare sa budú podávať slovenské aj svetové vína + varené špeciality. Naplánované sú časté kultúrne akcie a koncerty.

Ponúkame prácu na TPP, ale vítaní sú aj študenti.

Ponúkame (ale aj sami očakávame): férový prístup, nadšenie pre vec a spravodlivé odmeňovanie

Všetko odmeňovanie je 100% "na papieri", žiadne nekalé praktiky!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ZAR invest, a. s., je investičná spoločnosť so zameraním na investície v oblasti cestovného ruchu, agroturistiky a podpory regionálneho rozvoja. Prioritne investujeme do tradičných kultúrnohistorických hodnôt a na ich základe budujeme a obnovujeme kultúrne dedičstvo na Slovensku.

Adresa spoločnosti

ZAR invest
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marek Poisel
E-mail: poslať životopis
ID: 3514228   Dátum zverejnenia: 11.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600e brutto mesačne. Všetky peniaze iba legálne "na papieri".