Obchodný zástupca - distribúcia vína

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
1 300 EUR/mesiac+ kvartálne odmeny od 400 € v závislosti od dosahovaných výsledkov predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš bohaté skúsenosti na obdobnej pozícii a orientuješ sa vo svete vín, máme pre teba ponuku, v rámci ktorej sa určite dokážeš uplatniť. Pre spoločnosť SELAVÍ (http://www.selavi.sk), ktorá je dovozcom a distribútorom vybraných slovenských a zahraničných vín (viac ako 400 druhov), hľadáme Obchodného zástupcu pre vybrané regióny.

náplňou práce budú:
  • akvizície nových klientov v segmente Horeca , B2B a privátna klientela
  • navrhovanie/vyjednávanie obchodných podmienok a ich kontrola
  • starostlivosť o portfólio existujúcich klientov
  • odborné poradenstvo a podpora predaja pre klientov

Ponúkame zároveň jedinečnú možnosť podieľať sa na štarte výroby a konečnej podoby vlastnej kolekcie vín ViaJur, v spolupráci so špičkovým tímom (http://www.viajur.sk/nas-tim).

Ponúkame (ale aj očakávame od Vás): férový prístup, vzťah k vínu, obchodnú vášeň, inovatívne uvažovanie, spravodlivé odmeňovanie s motivačnou províznou zložkou.
Podporujeme odborný rast a vzdelávanie.
Firemné vozidlo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • skúsenosť na úrovni Obchodného zástupcu, Area Sales Manager-a, Someliéra (vítané sú skúsenosti z distribučnej spoločnosti)
  • akvizičné a vyjednávacie zručnosti
  • nadšenie a skúsenosti s prácou s vínom
  • zákaznícky servis
  • samostatnosť

ZAR, a.s. je investičná spoločnosť, ktorej aktivity smerujú do oblasti rozvoja cestovného ruchu, hotelierstva a gastronómie. Prioritne investuje do opätovného vybudovania tradičných kultúrno-historických hodnôt. Na ich základe buduje a obnovuje kultúrne dedičstvo na Slovensku. Všetky jej projekty (Hotel Lomnica*****, Kuszmannov bazár, Kaštieľ Pálffy, Selaví, VIAJUR, Kuulinair a iné) spájajú hodnoty, umenie žiť dobrý život a pripomínať historické korene súčasným aj budúcim generáciám.

Kto sme – ako tím?

Sme kolektív, ktorý spája nadšenie pre to, čo robíme a tvoríme. Máme radi tímových ľudí, ktorí sa vedia nadchnúť pre všetky naše „brands“ v hospitality a gastronómií. Vybrali sme sa náročnou cestou, pretože veríme, že vieme tento segment na Slovensku posunúť a rozvinúť, dať príležitosť svetovej gastronómií a hotelierstvu aj doma.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ingrid Pastorková
E-mail: poslať životopis
ID: 3413658  Dátum zverejnenia: 21.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac