Obchodný zástupca - distribúcia vína

ZAR invest, a.s.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť SELAVÍ (http://www.selavi.sk), ktorá je dovozcom a distribútorom vybraných slovenských a zahraničných vín (viac ako 400 druhov), hľadáme Obchodného zástupcu pre vybrané regióny.

náplňou práce budú:
- akvizície nových klientov v segmente Horeca , B2B a privátna klientela
- navrhovanie/vyjednávanie obchodných podmienok a ich kontrola
- starostlivosť o portfólio existujúcich klientov
- odborné poradenstvo a podpora predaja pre klientov

Ponúkame zároveň jedinečnú možnosť podieľať sa na štarte výroby a konečnej podoby vlastnej kolekcie vín ViaJur, v spolupráci so špičkovým tímom (http://www.viajur.sk/nas-tim).

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1050 € + kvartálne odmeny v závislosti od dosahovaných výsledkov predaja

Ponúkame (ale aj očakávame od Vás): férový prístup, vzťah k vínu, obchodnú vášeň, inovatívne uvažovanie, spravodlivé odmeňovanie s motivačnou províznou zložkou.
Podporujeme odborný rast a vzdelávanie.
Firemné vozidlo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosť na úrovni Obchodného zástupcu, Area Sales Manager-a, Someliéra (vítané sú skúsenosti z distribučnej spoločnosti)
- akvizičné a vyjednávacie zručnosti
- nadšenie a skúsenosti s prácou s vínom
- zákaznícky servis
- samostatnosť

ZAR invest, a. s., je investičná spoločnosť so zameraním na investície v oblasti cestovného ruchu, agroturistiky a podpory regionálneho rozvoja. Prioritne investujeme do tradičných kultúrnohistorických hodnôt a na ich základe budujeme a obnovujeme kultúrne dedičstvo na Slovensku.

Adresa spoločnosti

ZAR invest
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Elena Šaštinská
E-mail: poslať životopis
ID: 3413658   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1050 € + kvartálne odmeny v závislosti od dosahovaných výsledkov predaja