Area Sales manager pre distribúciu vína "Selaví"

ZAR invest, a.s.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1050€ + mesačné odmeny od predaja 0€ -250€, kvartálne odmeny predaja 0€ - 200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť SELAVÍ (http://www.selavi.sk), ktorá je dovozcom a distribútorom vybraných Slovenských a zahraničných vín hľadáme Area Sales manažéra, ktorý by sa mal obchodne pohybovať po osi Banská Bystrica - Vysoké Tatry - Košice.

- Návštevy existujúcich klientov
- Získavanie nových klientov v gastro a privátnom segmente
- Dohadovanie obchodných podmienok
- Odborné poradenstvo pre klientov
- Organizácia večerných vínnych eventov u klientov v regióne

Ponúkame (ale aj očakávame od Vás): férový prístup, vzťah k vínu, obchodnú vášeň, inovatívne uvažovanie, ďalej spravodlivé odmeňovanie s motivačnou províznou zložkou.

Odborné enologické vzdelávanie a kurzy hradené zamestnávateľom.
Účasť na vínnych tripoch na Slovensku aj v zahraničí.
Firemné vozidlo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Nadšenie a skúsenosti s prácou s vínou sú nutné.

ZAR invest, a. s., je investičná spoločnosť so zameraním na investície v oblasti cestovného ruchu, agroturistiky a podpory regionálneho rozvoja. Prioritne investujeme do tradičných kultúrnohistorických hodnôt a na ich základe budujeme a obnovujeme kultúrne dedičstvo na Slovensku.

Adresa spoločnosti

ZAR invest
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava
ID: 3413658   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1050€ + mesačné odmeny od predaja 0€ -250€, kvartálne odmeny predaja 0€ - 200