Someliér do štýlového winebaru SELAVÍ

ZAR invest, a.s.

Miesto práce
Klobučnícka, Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacod 1100€/brutto v závislosti od dosiahnutých skúseností + príplatky za sobotu,nedeľu, sviatky a nočnú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novootváraného štýlového winebaru SELAVÍ s výbornou a zavedenou polohou v Starom meste prijmeme do nášho teamu someliérov posilu. Vieme oceniť skúsenosti a prax, sme však pripravení pomôcť v rozvoji aj menej skúsenému kandidátovi, ktorý bude mať chuť na sebe pracovať a rozvíja sa.

Vo winebare sa budú podávať slovenské aj svetové vína + drobné chuťovky k vínu. Naplánované sú kultúrne akcie a koncerty.

Ponúkame (ale aj sami očakávame): férový prístup a nadšenie pre vec. Ďalej spravodlivé odmeňovanie s motivačnou províznou zložkou, záujem o rozširovanie znalostí o víne formou interného aj externého vzdelávania, častých degustácií.

Všetko odmeňovanie je 100% "na papieri", žiadne nekalé praktiky!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Základným osobnostným predpokladom je chuť pracovať s vínom a so zákazníkom.

ZAR invest, a. s., je investičná spoločnosť so zameraním na investície v oblasti cestovného ruchu, agroturistiky a podpory regionálneho rozvoja. Prioritne investujeme do tradičných kultúrnohistorických hodnôt a na ich základe budujeme a obnovujeme kultúrne dedičstvo na Slovensku.

Adresa spoločnosti

ZAR invest
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Rottiersová
E-mail: poslať životopis
ID: 3403893  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac