Čašník, Barman do štýlovej reštaurácie a vinotéky

Miesto práce
Klobučnícka, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiac900 €/brutto + všetky príplatky za soboty, nedele, sviatky a nočnú prácu, nadčasy a tips

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KTO SME?
Reštaurácia a vinotéka Selaví je súčasťou silnej skupiny. Pestujeme vinič, ovocie, zeleninu, vyrábame víno, ktoré distribuujeme cez vlastnú sieť, a spojenie toho všetkého napokon môže vychutnať hosť priamo v našich prevádzkach v/vo:
  • Hoteli Lomnica****
  • vinotéke v Tatranskej Lomnici
  • v street-food forme, v 2 pojazdných autách: food track, wine track
  • v reštaurácii a vínotéke Selaví v Bratislave.
Práve v reštaurácii a vinotéke Selaví, s výbornou polohou v centre mesta, prinášame do Bratislavy gastronomický zážitok pod vedením špičkového šéfkuchára a F&B Manager-a so skúsenosťami v prémiových reštauráciách v zahraničí. Pravidelné kultúrne akcie a koncerty.
Otváracie hodiny 12:00-0:00 (nedeľa, pondelok zatvorené)

ČÍM NÁS ZAUJMEŠ?
  • svojou pozitívnou energiou a prozákazníckou orientáciou
  • skúsenosťami s obsluhou (aj v anglickom jazyku)
  • záujmom o vyšší level gastronómie a vína

ČÍM CHCEME ZAUJAŤ MY TEBA?
  • transparentným odmeňovaním (všetko v zmluve, príplatky podľa zákona, garancia výplaty do stanoveného termínu)
  • možnosťou rásť (učiť sa od špičkových kuchárov a someliérov, tastingy, degustácie, vzdelávanie a spolupráca v rámci našich projektov)
  • postaráme sa o teba: pracovná rovnošata, pitný režim, zamestnanecká strava
  • teambuildingové akcie

POZRI SA AKO TO U NÁS VYZERÁ, ČO SA DEJE V KUCHYNI, KTO NÁM PRÍDE ZAHRAŤ NA KONCERT:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

  • nadšenie pre prácu
  • prax v odbore

ZAR, a.s. je investičná spoločnosť, ktorej aktivity smerujú do oblasti rozvoja cestovného ruchu, hotelierstva a gastronómie. Prioritne investuje do opätovného vybudovania tradičných kultúrno-historických hodnôt. Na ich základe buduje a obnovuje kultúrne dedičstvo na Slovensku. Všetky jej projekty (Hotel Lomnica*****, Kuszmannov bazár, Kaštieľ Pálffy, Selaví, VIAJUR, Kuulinair a iné) spájajú hodnoty, umenie žiť dobrý život a pripomínať historické korene súčasným aj budúcim generáciám.

Kto sme – ako tím?

Sme kolektív, ktorý spája nadšenie pre to, čo robíme a tvoríme. Máme radi tímových ľudí, ktorí sa vedia nadchnúť pre všetky naše „brands“ v hospitality a gastronómií. Vybrali sme sa náročnou cestou, pretože veríme, že vieme tento segment na Slovensku posunúť a rozvinúť, dať príležitosť svetovej gastronómií a hotelierstvu aj doma.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ingrid Pastorková
E-mail: poslať životopis
ID: 3403859  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac