Čašník do štýlového winebaru SELAVÍ (celá mzda na zmluve)

ZAR invest, a.s.

Miesto práce
Klobučnícka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
20.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 EUR brutto mesačne + tips

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V dobrom bare by sa mal cítiť príjemne nielen hosť, ale aj personál. Štýlové priestory, nadštandardný servis pre hosťa, kvalitné vína, špičková kuchyňa, technológie a poctivé odmeňovanie. Skúsili sme to v našom hoteli Lomnica**** a funguje to už 2roky.
Teraz sme nadviazali na naše skúsenosti v Bratislave a otvorili WINEBAR SELAVÍ s výbornou a zavedenou polohou, v Starom meste na Klobúčnickej 4. Vo winebare sa sa podávajú slovenské aj svetové vína + varené špeciality. Naplánované sú kultúrne akcie a koncerty. Otváracie hodiny 14:00-0:00, kuchyňa otvorená 14:00-22:00.

Práca na 12h smeny - dlhý krátky týždeň. Pondelky prevádzka zavretá.

férový prístup, nadšenie pre vec, vzdelávanie a rozvoj, degustácie, tasting, spravodlivé odmeňovanie, okrem brutto mzdy+tips+chceme dať možnosť zarobiť si aj nad rámec štandardu

Všetko odmeňovanie je 100% "na papieri", žiadne nekalé praktiky!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základným osobnostným predpokladom je chuť pracovať s vínom a so zákazníkom. V prípade skúsenejšieho kandidáta vieme jeho enologické znalosti oceniť, cielene prehlbovať a ďalej rozvíjať.

ZAR invest, a. s., je investičná spoločnosť so zameraním na investície v oblasti cestovného ruchu, agroturistiky a podpory regionálneho rozvoja. Prioritne investujeme do tradičných kultúrnohistorických hodnôt a na ich základe budujeme a obnovujeme kultúrne dedičstvo na Slovensku.

Adresa spoločnosti

ZAR invest
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Elena Šaštinská
E-mail: poslať životopis
ID: 3403859   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 EUR brutto mesačne + tips