Výkonná asistentka pre distribučnú spoloč. s vínom

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre divíziu našej spoločnosti, ktorá sa zaoberá dovozom, distribúciou a predajom vína (prevažne Talianskeho), hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á pomôže manažérovi rastúceho obchodného oddelenia
www.zarinvest.sk
www.selavi.sk

  • telefonický a písomný styk s inštitúciami, organizáciami, odberateľmi, obchodná korešpondencia
  • spracovanie podkladov k štatistikám a analýzam, prípadne prezentáciám pre nadriadeného
  • príprava a sumarizácia dokladov ďalšie oddelenia v spoločnosti (finančné, personálne, odd.dopravy)
  • komunikácia s tuzemskými a zahraničnými dodávateľmi
  • objednávanie tovaru na základe skladových zásob
  • riešenie reklamácií
  • organizácia stretnutí a akcií v spolupráci s dodávateľmi
  • pripravovanie podkladov o nákupe a predaji tovarov pre obchodnú skupinu
  • prezentácia výrobkov spoločnosti za účelom ich podpory predaja
  • komunikácia s privátnymi klientmi a vybavovanie ich objednávok
  • spoluúčasť na tvorbe reklamného/ obchodného katalógu s marketingovým oddelením
  • administratívne práce spojené s plynulým chodom kancelárie obchodného oddelenia

Ponúkame, ale tiež očakávame:
nadšenie pre vec, poctivý a férový prístup, otvorenú komunikáciu, chuť spolupracovať. Taktiež možnosť ovplyvniť konečnú podobu realizácie projektov, či rozvíjať úspech už existujúcich spoločností. Podporovaný je odborný rast a vzdelávanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • AJ - aktívne PODMIENKOU + Tal. jazyk - výhodou
  • skúsenosti s organizáciou meetingov, interných porád, spracovanie zápisov z porád a pod.
  • komunikačné a reprezentačné schopnosti
  • min. prax 1 rok na podobnej pozícií
  • schopnosť samostatne riešiť problémy, nasadenie
  • zodpovednosť

ZAR, a.s. je investičná spoločnosť, ktorej aktivity smerujú do oblasti rozvoja cestovného ruchu, hotelierstva a gastronómie. Prioritne investuje do opätovného vybudovania tradičných kultúrno-historických hodnôt. Na ich základe buduje a obnovuje kultúrne dedičstvo na Slovensku. Všetky jej projekty (Hotel Lomnica*****, Kuszmannov bazár, Kaštieľ Pálffy, Selaví, VIAJUR, Kuulinair a iné) spájajú hodnoty, umenie žiť dobrý život a pripomínať historické korene súčasným aj budúcim generáciám.

Kto sme – ako tím?

Sme kolektív, ktorý spája nadšenie pre to, čo robíme a tvoríme. Máme radi tímových ľudí, ktorí sa vedia nadchnúť pre všetky naše „brands“ v hospitality a gastronómií. Vybrali sme sa náročnou cestou, pretože veríme, že vieme tento segment na Slovensku posunúť a rozvinúť, dať príležitosť svetovej gastronómií a hotelierstvu aj doma.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ingrid Pastorková
E-mail: poslať životopis
ID: 3285115  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000