Vodič (strojník) - obsluha J.C.B.

ZAR invest, a.s.

Miesto práce
Farná
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000EUR hrubého, príp. dohodou. Platíme všetko oficiálne, žiadne nekalé praktiky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča na celoročný TPP so strojníckymi skúškami a vodičským oprávnením sk.C na obsluhu moderného stroja J.C.B. a traktora pre potreby vinárstva a vinohradov vo Farnej, okr. Levice.

Ponúkame, ale tiež očakávame:
nadšenie pre vec, poctivý a férový prístup (z našej strany žiadne peniaze na ruku, všetko oficiálne), otvorenú komunikáciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, T

- vodičský preukaz C + strojnícky preukaz
- prax pri obsluhe podobných strojov ako je JCB 4CX a ich údržba (aspoň základné zručnosti)

ZAR invest, a. s., je investičná spoločnosť so zameraním na investície v oblasti cestovného ruchu, agroturistiky a podpory regionálneho rozvoja. Prioritne investujeme do tradičných kultúrnohistorických hodnôt a na ich základe budujeme a obnovujeme kultúrne dedičstvo na Slovensku.

Adresa spoločnosti

ZAR invest
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava
ID: 3102280   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000EUR hrubého, príp. dohodou. Platíme všetko oficiálne, žiadne nekalé praktiky.