Reagujte bez životopisu

Kvalifikovaný zdravotnícky personál (m/f/d) / Sestra

ZAQUENSIS Service GmbH Health Recruiter

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
individuálny
2 694 - 3 400 EUR/mesiac2694€, Mzdy podľa platnej tarify, podľa rokov praxe a individuálnych znalostí, príplatky za víkendy, sviatky, atď.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre zdravotné sestry s praxou, ale pre absolventky/ absolventov na klinikách a v nemocniciach na území Nemecka, nezávisle od znalostí nemčiny (získanie jazykových znalostí je zaručené klinikou priamo na mieste).
Odbory: intenzívna starostlivosť, anesteziológia, operačná sála, neurológia, psychiatria, interné oddelenie, gynekológia, detské oddelenie, atď.

Každá klinika a nemocnica má svoje individuálne ponuky pre zamestnancov.
Napríklad:
- jazykový kurz až do dosiahnutia úrovni B2
- prednostné lacné možnosti bydlenia
- príplatok do cestovného
- atď.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame :
- Bezplatné školenia nemčiny do B2 /9 mesiacov/
- Osobitné prémie pre tých, ktorí pricestujú so znalosťami v nemčine
A1 - 300€, A2 - 600€, B1 - 900€, B2 - 1200€
- Pracovný pomer na klinikách a v nemocniciach.
- Ubytovanie zaistené nemocnicou s minimálnymi nákladmi.
- Miestna integračná podpora /vytvorenie účtu, prihlásenie bydliska, zdravotné poistenie/ pomocou integračných manažérov.
- Bezplatné preklady dokumentov a proces uznania profesie (Anerkennung).
- Počas 9-mesačného projektu - mzda praktikanta (min.1500€ brutto)
- Po úspešnej jazykovej skúške a uznaní profesie pracovná zmluva na dobu neurčitú, základná mzda podľa kvalifikácie a rokov praxe. Korektné platy, vyplácanie nadčasov a príspevkov za nočné, atď.
- Podpora a pomoc počas projektu integračnými manažérmi.
- To všetko samozrejme ZADARMO a BEZ POPLATKOV SPROSTREDKOVANIA!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Spolupracujeme s renomovanými klinikami a nemocnicami na celmom území Nemecka.
Možnosť výberu vhodnej oblasti ako aj pracovného oddelenia podĺa vlastných znalostí, praxe, želania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Doklad o potvrdení profesie (vysvedčenie, diplom)
- Vysoká snaha vzdelávania a integrácie
- Profesionálne nasadenie, tímový postoj
- Empatia, presnosť, odhodlanie
- Záväzok na pobyt v Nemecku

Health Recruiter je, ako člen poskytovateľa personálnych služieb ZAQUENSIS Service GmbH, hodnotovým, spoľahlivým a úspešným personálnym sprostredkovateľom personálu špecializovanej starostlivosti a lekárov v rámci nemeckého zdravotníckeho systému, ktorý je obzvlášť hrdý na svoje početné úspešné prepojenia na trvalé pracovné miesta.
ID: 3792902  Dátum zverejnenia: 22.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 694 - 3 400 EUR/mesiac2694€, Mzdy podľa platnej tarify, podľa rokov praxe a individuálnych znalostí, príplatky za víkendy, sviatky, atď.