Reagujte bez životopisu

Elektromechanik

ZÁPADOSLOVENSKÍ ELEKTRIKÁRI s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce pre elektrikárov na živnosť vo výrobnej hale, dobrá práca v suchu a teple v príjemnom prostredí od 7:00 do cca 16:30 a v piatok od 7:00 do 12:30 na dhlodobo Splatnosť faktúry 14 dní.

Informácie o výberovom konaní

Mzda od 9 eur/hod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Sme mladá, avšak nesmierne dynamická a cieľavedomá spoločnosť, ktorá sa po predchádzajúcich mnohoročných skúsenostiach v tomto roku pretransformovala na právnickú osobu. Od počiatkov existencie staviame našu firemnú politiku na férovom prístupe a kvalitne vykonanej práci. Práve kvôli tomu máme nespočetné množstvo spokojných a verných zákazníkov. Do nášho portfólia patria realizácie elektroinštalačných projektov všetkých druhov. Ponúkame komplexné riešenia pre Vaše domovy, firmy ako i rôzne budovy a haly. Svoju prácu si robíme svedomito, kvalitne a podľa dohodnutých podmienok. Túto prácu milujeme a preto k nej tak aj pristupujeme. Naše pole pôsobnosti je na celom území Slovenskej republiky.
ID: 4201045  Dátum zverejnenia: 11.11.2021