Čistič kanalizačných zariadení

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
3,41 eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva pravidelné kontroly, údržbu kanalizácie v pôsobnosti strediska /ČOV/
- odstraňuje havarijné stavy na kanalizácii
- obsluhuje jednoduché zariadenia ČOV
- vykonáva výkopové práce v nevyhnutnom rozsahu
- manipuluje s kalom
- spolupracuje pri deratizácii kanalizačnej siete

príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, stravné lístky, dodatková dovolenka, príplatky za prácu v noci, vo sviatok, v sobotu a v nedeľu, príplatok za prácu v sťaženom prostredí

- voľné pracovné miesto v Bánovciach nad Bebravou, v Partizánskom a v Topoľčanoch
- požadujeme písomnú žiadosť s uvedením pozície a mesta, štrukturovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť prispôsobiť sa práci v nepretržitej prevádzke
- dobrý zdravotný stav

Základný predmet činnosti:
zásobovanie obyvateľstva, priemyslu, poľnohospodárstva a ďalších spotrebiteľov pitnou a úžitkovou vodou z verejných vodovodov v danej územnej pôsobnosti,
odvádzanie a čistenie odpadových vôd vypúšťaných do verejnej kanalizácie v danej územnej pôsobnosti.
Územná pôsobnosť je podľa organizačných jednotiek - odštepných závodov v okresoch Dunajská Streda, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3628124  Dátum zverejnenia: 25.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,41 eur/hod.