Majster kanalizácie a čistiarne odpadových vôd

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Miesto práce
ČOV, Bošany, Partizánske
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
880 eur za mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečuje prevádzku ČOV a verejných kanalizácií, organizáciu a včasnosť odstraňovania technologických a strojných havárií, priamo riadi pracovníkov ČOV a verejných kanalizácií

po skúšobnej dobe osobné ohodnotenie k mzde, polročné prémie, odmena za splnený HV, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, služobný mobilný telefón, stravné lístky

pracovné ponuky posielajte písomne a uvedenú adresu a nezabudnite pripojiť súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Microsoft Excel, Word, Outlook, Internet,
organizačné a riadiace schopnosti, technický typ, pružnosť v myslení a rozhodovaní

Základný predmet činnosti:
zásobovanie obyvateľstva, priemyslu, poľnohospodárstva a ďalších spotrebiteľov pitnou a úžitkovou vodou z verejných vodovodov v danej územnej pôsobnosti,
odvádzanie a čistenie odpadových vôd vypúšťaných do verejnej kanalizácie v danej územnej pôsobnosti.
Územná pôsobnosť je podľa organizačných jednotiek - odštepných závodov v okresoch Dunajská Streda, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3500771  Dátum zverejnenia: 25.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 880 eur za mesiac