Technik sieťového servisu (m/ž) - Šaľa

Miesto práce
okres Šaľa
Termín nástupu
dohodou
Od 1 170 EUR/mesiacod 1170 EUR brutto + 20 % kvartálna výkonnostná odmena /cca. 230 €/ + príplatky + náborový príspevok 1200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte elektrotechnickú prax? Hľadáme šikovného kolegu, ktorý má odbornú spôsobilosť podľa § 23 Vyhl. č. 508/2009 Z.z.

Doprajte si konečne stabilitu a starostlivosť u TOP zamestnávateľa: 5 dní dovolenky navyše, každý rok príspevok na dovolenku 1 050 EUR brutto a ďalšie skvelé benefity...
Naviac Vám vyplatíme náborový príspevok v sume 1 200 EUR.
Tešiť sa môžete na nestereotypnú prácu v dobrom kolektíve. U nás budete:

• Zodpovedať za riešenie obnovy dodávky EE a odstraňovať poruchy na energetických zariadeniach VN, NN a TS
• Aktívne pracovať na zariadeniach pod napätím a v blízkosti napätia a nepretržite udržiavať distribučnú sústavu v prevádzkyschopnom režime
• Vykonávať údržbu energetických zariadení s cieľom zabezpečenia najnižšej možnej poruchovosti distribučnej siete
• Vykonávať revízne činností na energetických zariadeniach
• V zmysle poverenia komunikovať s dispečingom a manipulovať, zaisťovať a odisťovať pracovisko pre svoju prácu a prácu iného útvaru v zmysle legislatívy
• Vydávať „B" príkaz
• Vykonávať pohotovosť v zmysle harmonogramu

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre Vás aj Vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Výška základnej mzdy je na úrovni od 1170 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku, ktorá bude závisieť od skúseností a odborných znalostí kandidáta. Výška kvartálnej výkonnostnej odmeny je 20 % / cca. 230 €/ pri 100 % plnení ukazovateľov vyplácaná kvartálne + diéty cca 100 EUR netto + sociálny fond v sume 1050 EUR brutto vyplácaný 2 krát ročne na polovicu + ďalšie príplatky.
Vyplácame náborový príspevok v sume 1200 EUR.
Žiadosti zasielajte do: 12.06.2023

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické silnoprúdová elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Ostatné certifikáty:
*Platný preukaz na práce vo výškach - výhodou
*Vodičský preukaz skupiny C - výhodou
*Odborná spôsobilosť na obsluhu pohyblivých pracovných plošín - výhodou
*Odborná spôsobilosť viazačov bremien - výhodou
Ďalšie požiadavky:
*Znalosť elektrotechniky/elektrických zariadení
*Spoľahlivosť
*Samostatnosť

Poslaním spoločnosti je bezpečná a spoľahlivá distribúcia elektriny na území západného Slovenska. Je najväčším distribútorom elektriny v krajine a realizuje významné investície do obnovy distribučných zariadení a rozvoja elektronických služieb pre svojich zákazníkov. www.zsdis.sk

Počet zamestnancov

1518 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Západoslovenská distribučná, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis