Senior Java Developer (m/ž)

Miesto práce
možnosť práce formou home office, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 2 700 EUR/mesiacod 2 700 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 20 % ročná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu integrácií a BPM hľadáme novú posilu na pozíciu, Senior Java Developer/Developerka".
Vašou úlohou bude predovšetkým posilniť-vybudovať interné know-how v oblasti vývoja nových služieb a aplikácií na platforme Openshift (Kubernetes).

Na uvedenej pracovnej pozícii budete predovšetkým:

• Konzultovať a vyvíjať nové riešenia/funkcionality v zavedených integračných platformách na základe zákazníckych požiadaviek
• Zabezpečovať vývoj aplikácií, mikroservisov v oblasti integrácií/ETL/eDWH v technológiách Java, Gradle, Spring Boot, Angular- vítaný
• Implementovať služby v prostredí Openshift (Kubernetes), CI/CD
• Aktívne spolupracovať na nových riešeniach a projektoch
• Komunikovať s externými dodávateľmi, kľúčovými užívateľmi a aktívne sa zúčastňovať pri optimalizácii „business procesov“
• Analyzovať a implementovať zmenové požiadavky, poskytovať podporu existujúcich riešení v požadovanej oblasti

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Finančný príspevok na stravovanie 5,48 EUR bez doplatku zamestnanca
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne od 2 700 EUR brutto a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí kandidáta.
K pracovnej pozícii prináleží aj 20 % ročná výkonnostná odmena.

Žiadosti zasielajte do: 30.06.2023

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické stredoškolské s maturitou - prax v oblasti IT min. 5 rokov, pri VŠ - prax 3 roky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky:
*• Požadované znalosti v programovaní – Java
*• Projektové skúsenosti s programovaním služieb, mikroservisov, ETL, API
*• Skúsenosti s používaním GITLAB
*• Požadovaná skúsenosť so Spring Boot, Gradle
*• Prehlaď prenosových technológií a štandardov (SOAP, REST, AMQP, WSDL, XSD, JSON, XML...),
*• Prehľad bezpečnostných prenosových štandardov (HTTPS, Certificate authentication, OAuth2...)
*• Skúsenosti s OpenShift, Grafana, Elastic Search – výhodou
*• Prehľad sieťových a transportných protokolov (TCP/IP, HTTP, NFS, FTP ...) – výhodou
*• Skúsenosti v oblasti systémovej integrácie so SAPmi (ALE/IDOC, RFC) výhodou
*• Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
*• Proaktivita, ochota učiť sa nové veci a schopnosť samoštúdia
*• Analytické myslenie, flexibilita, tímový hráč

Poslaním spoločnosti je bezpečná a spoľahlivá distribúcia elektriny na území západného Slovenska. Je najväčším distribútorom elektriny v krajine a realizuje významné investície do obnovy distribučných zariadení a rozvoja elektronických služieb pre svojich zákazníkov. www.zsdis.sk

Počet zamestnancov

1518 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Západoslovenská distribučná, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis