Špecialista automatizácie sietí VN, NN - Bratislava

Miesto práce
Čulenova 7, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacod 1 800 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 10 % ročná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvoriť dizajn, stratégiu, architektúru a infraštruktúru RIS a systémov na zabezpečovanie dátových zberov a zabezpečovať ich kontinuálny chod a rozvoj
• Spravovať, konfigurovať, diagnostikovať komunikačné a riadiace RealTime systémy pre automatizáciu VN, NN siete v územnej pôsobnosti spoločnosti a analyzovať + odstraňovať poruchové javy
• Zabezpečovať programovanie aplikačného SW, telekomunikačných rozhraní, IEC protokolov a detekovať prípadné chyby
• Analyzovať dátové toky IEC komunikačných protokolov, detekovať prípadné chyby a následne zabezpečovať ich odstránenie vlastnými kapacitami resp. dodávateľsky
• Vykonávať činnosti systémového administrátora na serverových a klientskych aplikáciách SCADA, RIS a HotLine (operatívne evidovať a riešiť poruchové stavy)
• Vykonávať quality control management pre certifikovanie nových zariadení a riešení v zmysle platných predpisov a noriem, posudzovať ich dopad a spôsobilosť pre nasadzovanie do distribučnej energetiky v podmienkach ZSD, funkčné skúšky a FAT testy nových energetických objektov, odovzdávanie zariadení do prevádzky a do dispečerského riadenia
• Navrhovať riešenia pre rozvoj energetických zariadení v oblasti automatizácie VN, NN siete a dotknutých komunikačných a informačných systémov
• Navrhovať ročné plány údržby, viesť evidenciu protokolov z preventívnej údržby, vyhodnocovať výsledky z preventívnej činnosti a spracovávať podklady pre pravidelné ročné správy, reporty a štatistiky
• Zabezpečovať trvalý risk manažment – navrhovať preventívne technické a netechnické opatrenia pre odstránenie prípadných rizík, riadiť a mentorsky dozorovať ich dodržiavanie
• Zabezpečovať projekt manažment - pripomienkovať projekty a technické návrhy, preberať dokumentáciu a spravovať dokumentáciu prevádzkovaných zariadení systémom RUPLAN, AutoCAD a pod.
• Viesť odborné technické rokovania, sledovať vývoj v danej oblasti a navrhovať inovatívne riešenia

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Stravné poukážky v hodnote 4,80 EUR bez doplatku zamestnanca
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni od 1 800 EUR brutto a bude závisieť o odborných znalostí a skúseností kandidáta.
K uvedenej mzde prináleží aj 10 % ročná výkonnostná odmena pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 30.11.2022

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické vysokoškolské vzdelanie II. stupňa - prax 3 roky, pri SŠ vzdelaní - prax 5 rokov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §22 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*MS Office - pokročilý
*MS Visio - začiatočník
*GIS - pokročilý
*RIS (SCADA) - pokročilý
*Ruplan - pokročilý
*AutoCad - začiatočník
*SAP - začiatočník

Poslaním spoločnosti je bezpečná a spoľahlivá distribúcia elektriny na území západného Slovenska. Je najväčším distribútorom elektriny v krajine a realizuje významné investície do obnovy distribučných zariadení a rozvoja elektronických služieb pre svojich zákazníkov. www.zsdis.sk

Počet zamestnancov

1518 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Západoslovenská distribučná, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis