Naštartuj svoju kariéru ako junior účtovník (zástup počas MD/RD)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacod 1 100 EUR brutto v závislosti od skúseností a praxe kandidáta + 20 % polročná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte pozitívny vzťah k číslam? Ste absolvent s ekonomickým zameraním a chcete nabrať praktické skúsenosti? Alebo si túžite rozširovať svoje vedomosti a pracovať u TOP zamestnávateľa? Dajte nám o sebe vedieť. U nás budete mať 5 dní dovolenky navyše, každý rok príspevok na dovolenku 1 050 EUR brutto a ďalšie skvelé benefity ...

Vašou úlohou bude predovšetkým:

• Viesť jednoduchú alebo stredne zložitú účtovnú agendu
• Jedná sa o výkon opakovaných administratívnych alebo čiastočne rôznorodých úloh
• Jedná sa o výber riešení podľa zažitých vzorov
• Sledovať termíny iných organizačných zložiek
• Komunikovať s inými organizačnými útvarmi a s externými subjektmi
• Vystavovať účtovať odberateľské faktúry a spravovať pohľadávky, odsúhlasovať a priraďovať platby
• Spravovať, účtovať a kontrolovať dodávateľské faktúry
• Netting pohľadávok a záväzkov
• Účtovať na účtoch hlavnej knihy a koncernových účtoch
• Pri práci je potrebné aplikovať základné vedomosti o vývoji účtovnej a daňovej legislatívy, či zmenách interných postupov

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Stravné poukážky v hodnote 4,50 EUR bez doplatku zamestnanca
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Informácie o výberovom konaní

Zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky
Výška základnej mzdy je na úrovni minimálne od 1 100 EUR brutto a bude závisieť od skúseností a praxe kandidáta.
K uvedenej základnej mzde prináleží aj 20 % polročná výkonnostná odmena pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 24.08.2022

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické SŠ s maturitou, 1. stupeň VŠ

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ďalšie požiadavky:
*Základné vedomosti o vývoji účtovnej a daňovej legislatívy
*Veľmi dobré komunikačné schopnosti
*Orientácia na detail
*Zodpovednosť
*Dôslednosť
*Samostatnosť

Západoslovenská energetika, a.s., je našou materskou spoločnosťou s takmer 100 ročnou históriou. Jej najväčšie dcérske spoločnosti sú Západoslovenská distribučná, a.s. a ZSE Energia, a.s. Skupina ZSE patrí do nemeckej energetickej skupiny E.ON. www.skupinazse.sk

Počet zamestnancov

175 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Západoslovenská energetika, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis