Analytik správy aktív

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 250 EUR/mesiacod 1250 EUR v závislosti od skúseností kandidáta + 15 % ročná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa nový kolega na pozíciu „analytik správy aktív“, ktorého úlohou bude:
• Spracovávať a evidovať podklady na zaradenie a vyradenie majetku
• Verifikovať podklady na zaradenie do majetku a vyradenie majetku
• Analyzovať, konzultovať a implementovať riešenia nezrovnalostí pri zaraďovaní a vyraďovaní majetku
• Prideľovať IM k existujúcemu technickému miestu alebo vybaveniu
• Zavádzať technické miesto alebo vybavenie v SAP
• Zavádzať RE objekty (budova, pozemok, trafostanica) pre potreby dane z nehnuteľnosti
• Spracovávať podklady k inventarizácii
• Analyzovať a kontrolovať údaje pred inventarizáciou, dopĺňať potrebné údaje
• Komunikovať s inými organizačnými útvarmi a s externými subjektmi

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Stravné poukážky v hodnote 4,50 EUR bez doplatku zamestnanca
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 09.09.2022

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Ďalšie požiadavky:
*Veľmi dobré komunikačné zručnosti
*Schopnosť rýchlo sa učiť
*Samostatnosť a rozhodnosť

Poslaním spoločnosti je bezpečná a spoľahlivá distribúcia elektriny na území západného Slovenska. Je najväčším distribútorom elektriny v krajine a realizuje významné investície do obnovy distribučných zariadení a rozvoja elektronických služieb pre svojich zákazníkov. www.zsdis.sk

Počet zamestnancov

1518 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Západoslovenská distribučná, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis