Senior Java Programátor

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 2 800 EUR/mesiacod 2 800 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 20 % ročná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu vývoja Sales IT hľadáme Senior programátora, ktorý bude predovšetkým:

• Vykonávať úpravy a rozvoj v informačných systémoch v súlade
s navrhnutým dizajnom a architektúrou
• Pripravovať nízkoúrovňový technický dizajn zmien v informačných systémoch vrátane odhadov prácnosti
• Udržiavať technickú dokumentáciu informačných systémov na úrovni nízkoúrovňového technického dizajnu
• Poskytovať konzultácie súvisiace s technickou realizáciou informačného systému
• Navrhovať optimalizácie v technickom dizajne vrátane odhadu prínosov
• Participovať na testovaní informačných systémov a zabezpečuje odstraňovanie technických chýb
• Vykonávať systémovú podporu produkčných systémov na úrovni L3 vo forme analýzy, identifikácie a odstránenia vád
• Spolupracovať s analytikmi, architektami a ďalšími aktérmi interných zložiek spoločnosti a externých dodávateľov v rozsahu jednotlivých iniciatív a aktivít

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Stravné poukážky v hodnote 4,50 EUR bez doplatku zamestnanca
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni od 2 800 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí kandidáta.
K pracovnej pozícii prináleží aj 20 % ročná výkonnostná odmena.

Žiadosti zasielajte do: 30.06.2022

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 7 rokov - Vývoj informačných systémov / Automatizácia

Ďalšie požiadavky:
*Skúsenosť s vývojom Java EE frontend a backend služieb (Jakarta/Spring)
*Znalosť front-end technológií (HTML, CSS, JavaScript)
*Znalosť middleware technológií (Java app serveres, ESB, MQ)
*Znalosť design patternov využívaných na vývoj aplikácií
*Skúsenosť s platformou Kubernetes/Docker
*UML, BPMN, Enterprise Integration Patterns
*Skúsenosť s SQL
*Skúsenosť so SOAP/REST protokolmi
*Správa operačných systémov Windows/Linux - výhodou
*Analytické a kreatívne myslenie
*Používanie best-practice dizajnových vzorov v oblasti vývoja informačných systémov
*Sledovanie moderných trendov v oblasti vývoja informačných systémov a identifikácia potenciálu na ich uplatnenie v spoločnosti

Spoločnosť ZSE Energia, a.s., patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku. Svojim zákazníkom poskytuje tiež množstvo doplnkových služieb a komplexné riešenia zamerané na využitie obnoviteľných zdrojov a technológií pre inteligentné domácnosti. www.zse.sk

Počet zamestnancov

281 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ZSE Energia, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis