Dispečer VN - Nitra

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Od 1 430 EUR/mesiac1430 EUR brutto + 10 % výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte stredoškolské alebo vysokoškolské elektrotechnické vzdelanie a chcete uplatniť vaše riadiace schopnosti, táto práca je stvorená pre vás!
Hľadáme šikovného kolegu, ktorý má odbornú spôsobilosť podľa § 23 Vyhl. č 508/2009

5 dní dovolenky navyše, každoročný príspevok na dovolenku 1050 EUR brutto, výkonnostné odmeny a príspevky pri rôznych príležitostiach – to je len pár dôvodov, prečo sa oplatí poslať nám životopis.

Vieme totiž oceniť samostatného a rozhodného človeka, ktorý bude:

• Riadiť obsluhu a výkon manipulácií cez riadiaci a informačný systém na vlastných alebo cudzích energetických objektoch, zapojených do distribučnej sústavy spoločnosti.
• Riadiť programové a operatívne práce na napäťovej úrovni VN, NN.
• Riešiť poruchové stavy a mimoriadne situácie, vzniknuté v distribučnej sústave.
• Manipulovať diaľkovým ovládaním zariadenia rozvodní VVN/VN , rozpojovanie prvkov v distribučnej sieti VN.
• Spracovávať avíza o poruchách NN a požiadavky odberateľov prostredníctvom OMS.
• Aktualizovať údaje v riadiacich systémoch, prev. dokumentáciu, dokumentovať manipulačné úkony, evidovať "B" príkazy, zapisovať odchýlky od základného zapojenia do záznamov dispečerského riadenia.
• Koordinovať práce dodávateľských firiem s dispečerským riadením z hľadiska prevádzky a bezpečnosti.
• Sledovať a kontrolovať zaťaženie transformátorov a vedení VN, kontrolovať a dopĺňať požadované hodnoty v evidenčných tabuľkách.
• Kontrolovať kvalitu dodávok elektrickej energie do siete z vodných a kogeneračných jednotiek.
• Zabezpečovať druhé napájacie napätie a rezervovaný výkon pre zmluvných odberateľov.
• Identifikovať, nahlasovať a riešiť poruchy v riadiacich systémoch diaľkového ovládania energetických diel.
• Sledovať prognózy vývoja počasia ohľadne prípravy na možné kalamitné a krízové situácie v dodávke elektrickej energie.
• Kontrolovať a riešiť poruchové stavy vo VLSP na rozvodniach VVN/VN, riešiť hlásenia od pohotovostného manipulanta.
• Informovať nadriadených o poruchách a mimoriadnych udalostiach v ES.
• Zmenová prevádzka po zapracovaní.

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni od 1430 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Výkonnostná ročná odmena je vo výške 10 % pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 13.06.2022

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické VŠ - 5 rokov praxe, alternatíva úplné stredné odborné - 9 rokov praxe

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Silnoprúdová elektrotechnika

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*znalosť elektrotechniky a oblasti dispečerského riadenia
*samostatnosť
*spoľahlivosť
*precíznosť

Poslaním spoločnosti je bezpečná a spoľahlivá distribúcia elektriny na území západného Slovenska. Je najväčším distribútorom elektriny v krajine a realizuje významné investície do obnovy distribučných zariadení a rozvoja elektronických služieb pre svojich zákazníkov. www.zsdis.sk

Počet zamestnancov

1518 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Západoslovenská distribučná, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis