Pilčík

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Od 960 EUR/mesiacod 960 EUR brutto + 20 % ročná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Doprajte si konečne stabilitu a starostlivosť u TOP zamestnávateľa: 5 dní dovolenky navyše, každý rok príspevok na dovolenku 1 050 EUR brutto a ďalšie skvelé benefity

Hľadáme pilčíka, ktorého náplňou bude:
• Vykonávať operatívne výruby a orezy v ochrannom pásme energetických zariadení NN, VN, VVN a TS v zmysle arboristického štandardu
• Odstraňovať poruchy a vykonávať plánované orezy na a v blízkosti energetických zariadení VN, NN a TS a VVN v pôsobnosti tímu (starostlivosť o prieseky)
• Vykonávať práce pri ohrození bezpečnosti –vykonávanie výrubov a orezov pri poruchách a počas kalamít
• Pracovať s motorovou pílou a krovinorezom podľa pokynov vedúceho skupiny
• Sledovať opotrebovanosti a kontrolovať stav OOPP, pracovného náradia a pomôcok, systémov kolektívneho a osobného zabezpečenia. Predkladať požiadavky na ich výmenu a dopĺňanie v prípade opotrebenia alebo nefunkčnosti
• Pripravovať materiál a pracovné náradie pod dozorom a v beznapäťovom stave na konkrétnu prácu
• Rozvážať materiál a pracovné náradie za účelom jeho zabezpečenia na mieste výkonu práce
• Vykonávať výškové práce pri orezoch
• Vykonávať pohotovosť v zmysle harmonogramu

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre Vás aj Vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 20.11.2021

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Lesníctvo, elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

6

Potrebné certifikáty a osvedčenia:
*Platný preukaz na práce vo výškach
*Odborná spôsobilosť na obsluhu ručnej motorovej píly
*Odborná spôsobilosť na obsluhu pohyblivých pracovných plošín
Ostatné certifikáty:
*Osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz. §23´bez obmedzenia - výhodou
*Vodičské oprávnenie skupiny C - výhodou
Ďalšie požiadavky:
*Schopnosť riešiť vzniknuté situácie pri vzniknutých denných pracovných prekážkach
*Zodpovednosť a rozhodnosť

Poslaním spoločnosti je bezpečná a spoľahlivá distribúcia elektriny na území západného Slovenska. Je najväčším distribútorom elektriny v krajine a realizuje významné investície do obnovy distribučných zariadení a rozvoja elektronických služieb pre svojich zákazníkov. www.zsdis.sk

Počet zamestnancov

1518 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Západoslovenská distribučná, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 4177908  Dátum zverejnenia: 7.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 960 EUR/mesiac