Brigáda v tíme produktového manažmentu

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 EUR/mesiac5 EUR netto / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu Produktového manažmentu hľadáme posily, kolegov, ktorí budú pravou rukou skúseného produktového manažéra. Pri Vašej práci sa budete zameriavať na podporu pre produkty v oblasti fotovoltaiky, solárnych riešení a klimatizácii.

Vašou úlohou bude primárne administratívna práca a reportovanie, predovšetkým:
• spracovanie objednávok v interných systémoch
• sledovanie stavu a prehľadu objednávok v procese a vytváranie reportov, návrhov na zlepšenie
• spracovanie a evidovanie údajov
• podieľanie sa na celom procese spracovania objednávky produktu až po inštaláciu produktu pre zákazníka
• evidencia objednávok, koordinácia montážnych kapacít, sledovanie spracovania zákazníka v procese, dodržiavanie lehôt, riešenie urgencií, prípadných reklamácií
• denná spolupráca s produktovým manažérom

- pôsobenie v spoločnosti, ktorá patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu Slovensku
- získate skúsenosti v oblasti produktového manažmentu, administratívy a komunikácii so zákazníkmi
- nazriete do práce produktového manažéra, ktorý vám odovzdá cenné informácie a skúsenosti

Informácie o výberovom konaní

Mzda na ponúkanej pozícii je na úrovni 5 EUR netto/hod.
Žiadosti zasielajte do: 14.05.2021

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, všeobecné

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ďalšie požiadavky:
*Pracovná doba na tejto pozícii je v ideálnom prípade od 8:00 hod. do 16:30 hod., ale zároveň umožňujeme flexibilný pracovný čas podľa preferencií kandidáta.
*Do tímu hľadáme človeka, ktorý má procesné myslenie, zákaznícke myslenie, veľmi zodpovedný prístup k práci a nebojí sa nových výziev. Na tejto pozícii je nevyhnutná precíznosť a komunikačné zručnosti.
*Od kandidáta očakávame užívateľskú znalosť práce s počítačom, predovšetkým MS Office.
*Práca je vhodná pre kandidáta- študenta vysokej školy 1.- 4.ročníka alebo 5. ročníka s potenciálom na trvalé uplatnenie v práci v tíme Produktového manažmentu podľa dosiahnutých výsledkov.

Spoločnosť ZSE Energia, a.s., patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku. Svojim zákazníkom poskytuje tiež množstvo doplnkových služieb a komplexné riešenia zamerané na využitie obnoviteľných zdrojov a technológií pre inteligentné domácnosti. www.zse.sk

Počet zamestnancov

281 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ZSE Energia, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 4069955  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/mesiac