Špecialista stratégie dát a merania

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 630 EUR/mesiacod 1630 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 15 % výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi analyzujete a vyhodnocujete dáta z nameraných hodnôt? Zaujímate sa o inteligentné meracie systémy a iné typy meracích prístrojov v energetike? Ponúkame Vám skvelú príležitosť stať sa Špecialistom stratégie dát a merania.

Ak máte elektrotechnické vzdelanie, požadovanú prax, platné osvedčenie § 22 do 1 kV podľa Vyhlášky 508/2009 Z.z. a chcete uplatniť Vaše doterajšie skúsenosti, tak táto práca je stvorená práve pre Vás!

Hľadáme tímového hráča, ktorý ocení dynamický mladý kolektív a predovšetkým nestereotypnú stabilnú prácu. Ďalej Vám ponúkneme každoročný príspevok na regeneráciu vo výške 1050 EUR brutto, 5 dní dovolenky navyše a ďalšie benefity.

Vieme totiž oceniť samostatného a rozhodného človeka, ktorý bude:

• Vypracovávať pravidlá pre kolobeh meracích prístrojov a kontrolovať ich dodržiavanie
• Vypracovávať špecifikácie pre obstarávania prvkov/zariadení a mechanizmov merania
• Podieľať sa na príprave, priebehu, vyhodnocovaní obstarávaní a následnej realizácii dohodnutého zmluvného vzťahu, vrátane testovania a akceptácie prvkov/zariadení/mechanizmov merania
• Pripravovať podklady pre vyhodnocovanie kvality spolupráce s dodávateľmi a spolupracujúcimi stranami
• Pripravovať podklady pre ročný plán nákladov na meranie, a to najmä: plán inštalácií a výmen meracích prístrojov, sledovať plnenie a dopad na investičný plán a zaraďovanie investícií
• Riešiť neštandardné a komplikované prípady merania, navrhovať riešenia v súčinnosti so súvisiacimi zložkami, vyhodnocovať dopad rozhodnutí a prijímať opatrenia
• Vypracovávať metodiky/školiace materiály/manuály a zaškoľovať vybraných pracovníkov
• Aktívne sa zúčastňovať projektov, navrhovať a implementovať vhodné riešenia
• Zúčastňovať sa odborných pracovných skupín v oblasti energetiky/merania, konferencií, aplikovať získané vedomosti/informácie pre potreby/v podmienkach ZSD
• Poskytovať poradenstvo a konzultácie v oblasti merania ostatným kolegom naprieč ZSD
• Vykonávať manažment dát v SAP
• Spravovať databázu meradiel
• Poskytovať súčinnosť pre fakturáciu a bilancovanie

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre Vás aj Vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 1630 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku a
bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Výkonnostná odmena vo výške 15 % pri 100% plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 18.05.2021

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické VŠ s dĺžkou praxe 3 roky, resp. SŠ s dĺžkou praxe 5 rokov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý
SQL - Základy
C++ - Pokročilý
Java - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §21 podľa 508/2009 Z.z.
*Osvedčenie §22 do 1kV podľa 508/2009 Z.z.
Ostatné certifikáty:
*Osvedčenie § 22 do 1 kV - výhodou
*Ďalšie počítačové znalosti: Power BI, RStudio
Ďalšie požiadavky:
*Analytické myslenie
*Zmysel pre detail
*Dôslednosť
*Schopnosť rozmýšľať v súvislostiach
*Vysoká miera zodpovednosti
*Výborné komunikačné a organizačné schopnosti

Poslaním spoločnosti je bezpečná a spoľahlivá distribúcia elektriny na území západného Slovenska. Je najväčším distribútorom elektriny v krajine a realizuje významné investície do obnovy distribučných zariadení a rozvoja elektronických služieb pre svojich zákazníkov. www.zsdis.sk

Počet zamestnancov

1518 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Západoslovenská distribučná, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis