Vedúci správy energetických zariadení - Nitra

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Od 2 400 EUR/mesiacod 2400 EUR brutto v závislosti od skúseností a praxe + 15 % ročná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadi (tzn. plánuje, organizuje, vedie, koordinuje a kontroluje) tím
pridelených zamestnancov v súlade s platnými internými pravidlami a
postupmi
• Pripravuje podklady pre plánovanie
• Kontroluje vecné a finančné plnenie rozpočtu
• Riadi prípravu návrhov opatrení údržby, opráv, investícií
• Kontroluje realizáciu schválených akcií podľa svojich kompetencií
• Realizuje rokovania s developermi a zástupcami štátnych orgánov a
externými, príp. internými zákazníkmi/dodávateľmi
• Schvaľuje technické podmienky pripojenia do DS a zmluvy o pripojení v zmysle pridelených kompetencií
• Kontroluje a schvaľuje návrhy zmlúv vo svojej oblasti pôsobnosti
• Zastupuje v danom regióne organizáciu v krízových štáboch VÚC, pri rokovaniach so zástupcami štátnych orgánov
• Odsúhlasuje riešenia na odstránenie príčin reklamácií a kontroluje vykonanie ich realizácie
• Vypracováva alebo pripomienkuje vypracovanie smerníc, postupov, prevádzkového poriadku PDS, technických podmienok PDS
• Riadi inventarizáciu a evidenciu spravovaného majetku
• Pracuje na pridelených projektoch

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Výška základnej mzdy je úrovni od 2400 EUR brutto v závislosti od skúsenosti, odbornosti a praxe kandidáta.
K uvedenej pozícii prináleží výkonnostná ročná odmena vo výške 15 % pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 06.03.2021

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické VŠ - 6 rokov praxe/silnoprúd, alternatíva/úplné stredné odborné - 10 rokov praxe/silnoprúd a skúseností s riadením kolektívu - výhoda

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*Znalosť STN súvisiacich s energetikou/legislatíva
*Skúsenosť s vedením ľudí a veľmi dobré organizačné schopnosti
*Výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
*Odolnosť voči stresu, zodpovednosť, flexibilita a proaktívny prístup

Poslaním spoločnosti je bezpečná a spoľahlivá distribúcia elektriny na území západného Slovenska. Je najväčším distribútorom elektriny v krajine a realizuje významné investície do obnovy distribučných zariadení a rozvoja elektronických služieb pre svojich zákazníkov. www.zsdis.sk

Počet zamestnancov

1518 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Západoslovenská distribučná, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis