IT Architekt (front-end riešenia)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 2 800 EUR/mesiacod 2 800 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 20 % ročná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu skúseného IT Architekta, ktorý nám pomôže transformovať IT v sektore, ktorý je výrazne komplexnejší a má pred sebou zaujímavé obdobie. Na pozícii budete predovšetkým budovať “know how” pre kľúčové činnosti, zodpovedať za tvorbu, návrh architektúry front-end riešení, zabezpečovať dohľad nad ich realizáciou a optimalizovať existujúce riešenia.

Zároveň hľadáme tímového hráča, ktorý sa nebojí čeliť výzvam pri návrhu a rozvoji aplikácií v produkcii, prerábaní aplikácií na nové technológie, ako aj na nových projektoch. Oceníme záujem o nové prístupy a technológie a ich propagáciu do tímu a spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude:

• Podielať sa na tvorbe IT stratégie, plne v súlade s business stratégiou
• Spolupracovať s business zadávateľmi pri tvorbe ideí, analyzovať business a technické požiadavky
• Zmapovať existujúci IT landscape a jeho optimalizáciu
• Presadzovať “design to cost” riešenia v súlade so stratégiou spoločnosti
• Tvoriť high-level technický návrh riešení (green field/upgrade existujúcich riešení) vrátane TCO
• Vyberať a posudzovať technologické a produktové riešenia (návrh alternatív), spolupracovať s partnermi
• Tvoriť IT časti zadania pre výberové konania (RFI,RFP) a následne hodnotiť IT obsah ponúk
• Vyberať softvérové produkty a technológie
• Poskytovať odborné konzultácie počas realizácie schváleného projektu - analýza riešenia, návrh vhodnej technologickej platformy, výber interného/externého dodávateľa riešenia, dohľad nad implementáciou riešenia
• Poskytovať odbornú podporu a školenia pre členov tímu
• Zabezpečovať 3rd level podpory pri analýze a návrhu riešenia prioritných incidentov v produkčnom prostredí
• Úzko kooperovať s tímom architektov a aktívne sa zúčastňovať na “Architecture board”, kde sa predkladajú, navrhujú a schvaľuju komplexné IT riešenia
• Definovať a rozvíjať architektonické princípy, štandardy

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1 050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre Vás aj Vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni od 2 800 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí kandidáta.
K pracovnej pozícii prináleží aj 20 % ročná výkonnostná odmena.

Žiadosti zasielajte do: 15.12.2020

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Počet rokov praxe

5

Ďalšie požiadavky:
*Požadujeme:
*Ochota pravidelne cestovať v rámci SR
*Minimálne 5 rokov praxe ako IT analytik
*Minimálne 2-3 roky praxe ako IT/Solution architekt
*Praktické skúsenosťi s architektúrou podnikových IT systémov
*Skúsenosti s využívaním praktík ako prototyping, custommer centric design, agile, devops a ich aktívne zavádzanie do praxe
*Znalosť princípov Enterprise architektúry
*Výhodou sú:
*Realizované projekty v oblasti energetiky
*Skúsenosti s digitalizáciou /automatizácia podnikových procesov, multichannel riešenia
*Migrácia/upgrade core systemov obsluhujucich > 500K klientov
*Praktické skúsenosti s vývojom SW, so zameraním na webové aplikácie, Front-End systémy (napr. .net, PHP, JavaScript, node.js...) + Java, BPM , rules engines, git, JIRA, OpenShift, Docker (Elastic search)
*Pracovná skúsenosť z veľkej korporácie, primárne na IT - utility, bankovníctvo, telco
*Skúsenosti s použitím nástroja pre modelovanie (napr. Enterprise Architect)
*Skúsenosť s metodikami ako TOGAF, CMMI, ITIL

Poslaním spoločnosti je bezpečná a spoľahlivá distribúcia elektriny na území západného Slovenska. Je najväčším distribútorom elektriny v krajine a realizuje významné investície do obnovy distribučných zariadení a rozvoja elektronických služieb pre svojich zákazníkov. www.zsdis.sk

Počet zamestnancov

1518 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Západoslovenská distribučná, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis