Predajca technických produktov na ZSE centre v OC Central

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 950 EUR/mesiac950 EUR brutto fixná mzda + 30% odmena pri 100% plnení plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete:
• Obsluhovať zákazníkov so záujmom o technické riešenia na ZSE centre
• Zodpovedať za showroom klimatizácií, fotovoltiky a kotlov na príslušnom ZSE Centre
• Odborník ohľadom klimatizácií, fotovoltiky a kotlov v regióne
• Tvoriť individuálne cenové ponuky pre klientov na základe stanovených pravidiel
• Cestovať na obhliadky za klientmi, aktívne vyhľadávať obchodné príležitosti
• Predávať riešenia a poskytovať popredajný servis, viesť konzultácie pre zákazníkov
• Podporovať iných interných a externých obchodníkov v oblasti technických produktov
• Zastrešovať obsluhu produktov a procesov v oblasti fotovoltiky vo všetkých systémoch

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času len 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni 950 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. K pracovnej pozícii prináleží aj výkonnostná odmena vo výške 30 % z ročnej mzdy pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 03.07.2020

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj elektroniky, klimatizácií, fotovoltiky/ iné technické smerovanie

Ďalšie požiadavky:
*orientácia v technológiách
*schopnosť rýchlo sa učiť, zúčastňovať sa na interných aj externých školeniach
*dobré prezentačné, komunikačné a predajné zručnosti
*aktívny vodič (vodičský preukaz sk. B)
*pokročilé zručnosti práce s počítačom (využívanie rôznych softvérov na kalkuláciu ponuky napr. SolarGIS)
*obchodnícke zručnosti podmienkou
*skúsenosti s predajom technických produktov veľkou výhodou

Spoločnosť ZSE Energia, a.s., patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku. Svojim zákazníkom poskytuje tiež množstvo doplnkových služieb a komplexné riešenia zamerané na využitie obnoviteľných zdrojov a technológií pre inteligentné domácnosti. www.zse.sk

Počet zamestnancov

281 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ZSE Energia, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3917978  Dátum zverejnenia: 29.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac