Zaujíma ťa trh s energiami a práca s Excelom? Ak áno, pridaj sa k nám.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 257 EUR/mesiacod 1257 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 20% výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za vypracovanie komplexných biznis analýz korporátneho predaja: zmluvné hodnoty zákazníka, štatistika predaja, pohľadávky, zostavy pre zákazníkov podľa zazmluvnených požiadaviek, materiály do predstavenstva a pod.
• Participovať na tvorbe obchodných plánov a definovaní KPI, zároveň vyhodnocovať plány predaja a plnenia definovaných KPI.
• Vypracovávať pravidelné a ad-hoc analýzy predaja a profitability a reporty pre úsek korporátneho predaja (výnosy na báze produktových portfólií, náklady, forecasty predaja a ostatných relevantných ukazovateľov.
• Kontrolovať správnosť a konzistentnosť údajov v informačnom systéme spoločnosti a súlad dát s platnými metodickými usmerneniami a procesmi spoločnosti.
• Participovať na resegmentácii a segmentácii v portfóliu Korporátneho predaja.
• Navrhovať optimalizácie reportov, ich dátovej štruktúry a systémovej dostupnosti – SAP – ISU/PUS, PES, Business Explorer, Pricing tool, Customer relationship management (CRM).
• Tvorba a nastavenie nových reportov v rámci zefektívnenia reportingu korporátneho predaja.
• Spravovať externé databázy s informačnými údajmi a väzby medzi nimi a priečinky segmentu korporátneho predaja.
• Vytvárať nové reporty a dátové štruktúry v DWh systéme.
• Vytvárať a udržiavať zákaznícku kartu a reporting v CRM (nastavovať a spravovať príležitosti na predaj, aktivity na obchodného partnera, marketingové atribúty a kontaktné osoby).
• Navrhovať riešenia na elimináciu zistených nedostatkov a na optimalizáciu a zefektívňovať procesy, metodiky a pracovné postupy pri tvorbe podkladov.
• Participácia na projektoch na základe pridelenej role.

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 1257,- EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Ročná odmena je vo výške 20% pri 100% plnení ukazovateľov.

Žiadosti zasielajte do: 03.04.2020

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v informatike (IT)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ďalšie požiadavky:
*Microsoft Excel - práca s veľkým množstvom dát a databázami, programovanie aplikačných formulárov pre makrá.
*Kreativita, tímová spolupráca, komunikačné schopnosti, organizačná schopnosť a analytické myslenie.
*Pozitívny vzťah k číslam, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita a samostatnosť, dôslednosť so zmyslom pre detail, schopnosť adaptácie na zmeny.

Spoločnosť ZSE Energia, a.s., patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku. Svojim zákazníkom poskytuje tiež množstvo doplnkových služieb a komplexné riešenia zamerané na využitie obnoviteľných zdrojov a technológií pre inteligentné domácnosti. www.zse.sk

Počet zamestnancov

281 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ZSE Energia, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis